Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"ТБІЛІСІ, МИ З ТОБОЮ!"

16 серпня в Дніпропетровську на Європейській площі, що в центрі міста, відбувся мітинг в підтримку Грузії та на захист її національно-територіальної цілісності. В заході взяли участь представники грузинської діаспори, українських патріотичних партій та громадських організацій, а також пересічні дніпропетровці, які прийшли для того, аби висловити свою солідарність з грузинським народом.

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Костянтин Когтянц: "Наша партія засудила дії Росії в Грузії. Нова Кавказька війна йде вже 15 років. Немає спокою ані в Чечні, ані в Грузії, ані в багатьох інших регіонах Кавказу. І, мабуть, зараз не варто з'ясовувавти, хто зробив перший постріл під Цхінвалі. Потрібно думати над тим, як вийти з цієї ситуації, як завершити війну. Думаю, всі, хто тут зібрався, єдині, щодо першочергових дій для цього: 1. неухильне дотримання умов припинення війни; 2. вивід російських військ - зі всіх конфліктних регіонів й в першу чергу з Грузії; 3. припинення брехливої й недолугої пропагандистської компанії з боку Росії."

Один з представників звичайних, націоналістично налаштованих дніпропетровців, пан Олексій: "Ми прийшли сюди, аби засвідчити нашу небайдужість до тієї біди, яка сталася з нашим братнім мужнім грузинським народом. Російська орда сунулася на Кавказ! Якщо ми дружньо не дамо відповідь, то така доля може очікувати й Україну!"

Координатор Громадянського активу Дніпра Андрій Денисенко: "Нас всіх привела сюди небайдужість до горя, яке спіткало Грузію, Південну Осетію, Абхазію. Багато років вирує війна на Кавказі. І основний призвідник цієї війни - це політика Кремля!

Для нас, українців, дуже важлива територіальна цілісність Грузії, як і територіальна цілісність будь-якої держави в Європі: наприклад, Сербії, або якоїсь іншої. Тому що... ("Про Сербію нам тут не треба!" - реагує хтось з натовпу). Тому що розривати, як це на сьогоднішній день роблять імперіалісти різних мастей, держави, розділяти людей за національною ознакою - це ганьба! Це знущання над здоровим глуздом, над ідеями гуманізму.

...Ми прийшли сказати, що виступаємо не проти Росії ("Не кажи за всіх!" - знову корегує оратора хтось з числа радикально налаштованих українців)... Принаймні, я хочу сказати за себе особисто, не проти російського народу, а проти політики певних імперіалістичних сил, які зараз засіли в Кремлі і експортують агресію за межі російської держави. Перша жертва цієї агресії - сам російський народ, ті люди, які загинули спочатку в Чечні, а зараз - на території Грузії. Ми, українці, зацікавлені в тім, аби в Грузії був мир, лад, спокій. Ми вважаємо, що так буде краще і для Росії. Їй потрібно думати не над тим, як загарблювати чи Південну Осетію чи Абхазію, а над тим як зберегти мир і спокій в своєму домі: в Дагестані, на Північному Кавказі. Ми всі люди і маємо навчитися жити в мирі! Давайте зробимо так, щоб цей день став для нас днем пам'яті всіх жертв цієї трагедії".

"Всі знімають всіх"

"Грузія, любове моя!"

"Кохаймося, бо ми того варті!.. Та не з москалями"

Представниця Дніпропетровської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", журналіст Ганна Мироненко: "...Хочу звернутися сьогодні до представників СБУ, всіх правоохоронців, нашої місцевої влади, щоб вони дуже ретельно відстежували і душили на корню всі антиукраїнські організації і, всі структури, які намагаються підривати цілісність нашої держави. Тому що, якщо все це буде тривати й далі, то другою Грузією стане наш Крим. Поки в Україні не будуть панувати українці, а в Грузії - грузини не буде ніколи миру!".

Подумки (виключно через зайнятість рук - в одній фотоапарат, в іншій - диктофон) гаряче аплодував виступу разом з зібранням і СПЕЦКОР: нарешті він за стільки років існування в зросійщеному Дніпропетровську осередку такої активної на всеукраїнському рівні радикально-націоналістичної "Свободи" побачив живого представника цієї партії - в даному випадку "свободівку" - виступаючого на публічному заході. Таки сталося! Хай живе і прогресує українсько-грузинський прорив Дніпропетровської "Свободи!", яка досі традиційно залишалася в глибокому політичному підпіллі.

Голова грузинської громади міста пан Бежан спочатку, перепросивши українських учасників мітингу, звернувся до своїх співвітчизників грузинською, а потім продовжив російською: "Дякую всім, хто підтримав нас, прийшов на цей захід. Величезне спасибі українському народу за підтримку, за співчуття до нашої трагедії.

Український народ - наш друг і брат, тому ми, грузини, перебуваючи на такий гостинній для нас українській землі, маємо відповідати Україні взаємністю, поважати цей народ, аби ми і надалі, як завжди, жили в мирі і злагоді.

...Нині увага всієї світової спільноти прикута до Грузії. Ми щиро сподіваємося, що всі проблеми будуть вирішені мирним шляхом. І чим скоріше це відбудеться, тим краще буде і для грузинського, і для всіх інших народів."

16.08.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_840.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_840.php on line 169

Warning: file(./comments/cart_840.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_840.php on line 169


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_840.php on line 172


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64