Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Дніпропетровські аборигени шаленіють від дикої енергії української "Амазонки"

Вперше за останні п'ять років повну концертну програму Руслани побачили в Дніпропетровську. Цього разу для місцевих шанувальників співачки шоу було цілком безкоштовним завдяки антипіратській ініціативі Руслани та співпраці з мобільним оператором МТС - партнером всеукраїнського туру в підтримку альбому "Амазонка".

Нове шоу Руслани явило собою високотехнологічне музичне видовище світового рівня - віртуальні фантастичні світи, віртуозно відтворені за допомогою сучасних проекційних та світлових технологій, спеціально розроблених для шоу переможниці Євробачення-2004 провідними європейськими спеціалістами і компаніями. Завдяки видовищній трансформації складних костюмів і образів на сцені протягом шоу з'являлися синтетичні солдати майбутнього, середньовічні пірати в цікавій арт-фентезі інтерпретації, урбаністичні байкери, етнічні воїни, містичні музи та навіть приголомшливо красива наречена у виконанні самої Руслани. В оригінальному інтерактивному форматі на сцені співіснували рок-музиканти, ді-джей (DJ Small), великий склад балету (балет "Життя"). Режисером-постановником шоу виступила заслужена артистка України Ірина Мазур (до речі, однофамілиця автора сайту "СПЕЦКОР").

За настроєм музики і візуального ряду шоу було розділене на блоки, що відтворюють різні стихії природи. Музична програма шоу також побудована на контрастах і перевтіленнях. Нові запальні хіти змінювали ліричні балади, а в подарунок прихильникам лунали улюблені шлягери. Сама Руслана протягом програми грала на різних інструментах, змінювала численні вражаючі образи і костюми і, звісно, не забувала при цьому заряджати публіку своєю неповторною енергією, драйвом, віртуозним живим виконанням.

Після концерту в Дніпропетровську в графіку співачки: поїздки в Майамі для роботи над новим кліпом і світовою версією альбому. У рамках туру 2008 року Руслана презентує своє нове європейське шоу на великих сценах просто неба у Львові, Маріуполі, Івано-Франківську, Одесі, Сімферополі, Дніпропетровську і Запоріжжі. Європейські прем'єри цього шоу вже пройшли навесні у Баку, Софії, Каннах, Стамбулі, Белграді і Бухаресті.

Наступного дня після концерту, що відбувся на Фестивальному причалі в рамках всеукраїнського туру в підтримку альбома "Амазонка", Руслана дала прес-конференцію для журналістів:

- Концерт в Дніпропетровську вийшов дуже хорошим, одним з найдрайвовіших, найдинамічних та найяскравіших і я дуже задоволена, - ділиться своїми враженнями Руслана. - Можу відзначити, що місце на Набережній було особливим - дуже гарним, як і люди, що прийшли. Я не була в Дніпропетровську з концертами вже 4 роки, тому мені було цікаво тут виступити.

До речі, в Дніпропетровськ я потрапила дивом, тому що за добу до концерту я вилітала з Вашингтону, а в цей час в районі Майамі вирувало торнадо. Отже, мала всі шанси залишитися в Америці і не долетіти сюди. Проте якимось чином ми все ж таки вилетіли. Мабуть це був найдовший мій маршрут літаками: спочатку з Вашингтону 2,5 години, потім з Майамі на Цюріх - 8,5 годин, звідти ще дві - до Києва, і годину до Дніпропетровська. Тобто це були півтори доби, які я майже весь час перебувала в повітрі.


Фани Руслани

/.../В першу ж ніч виходу альбому "Амазонка" стало зрозуміло, що його порозтягують в Інтернеті у найпіратський спосіб - всі ж бо люблять "шару". Ми спробували зробити в рамках цього туру антипіратську акцію. В чому вона полягає? Та хоча б в тім, щоб на всіх прес-конференціях розповідати, що сьогодні, "завдяки" нашому недосконалому законодавству, де немає слова "Інтернет", неможливо ані в суд подати, ані тим більше виграти будь-яку справу...

На нашому сайті (www.ruslana.ua) ми так само виклали цей альбом, хочеш - плати гривню за пісню (три, п'ять - скільки хочеш), це, принаймні, не буде виглядати як крадіжка /.../ Цей тур - безкоштовний, квитки не продаються, я так само виступаю без гонорарів - в підтримку альбому "Амазонка".

Завтра (17 серпня) - концерт в Запоріжжі і 24 серпня, на День Незалежності, ми дамо наше шоу в Києві на Майдані, в рамках святкування 17 річниці. Не знаю, зараз дуже дивний якийсь період переживає наша держава. Виявляється, Незалежність й досі потрібно виборювати, оскільки деякі країни, що з одного, що з другого-третього чи десятого боку говорять нам куди ми маємо рухатися, в якому напрямку і що нам робити. Хотілося б вже позбавитися таких зовнішніх месиджів з тим, аби формувати свої, власні.

/.../ Ми спробуємо в понеділок виїхати в Китай, на Олімпіаду - нам досі не видали візи - у вівторок, 19 числа ми маємо там виступати. Також протягом цього тижня ми плануємо виступити в Сопоті на одному з найбільших польських фестивалів. І потім, якщо все буде добре, в Америці розпочнемо зйомки нового кліпу. Далі - концерт в Румунії і ще дуже багато чого.

Журналісти поцікавилися комерційним боком всеукраїнського промотуру й фінансовою перспективою альбому.

- Якщо порахувати скільки ми заробили чи недозаробили, я ще не знаю, але на цьому альбомі, принаймні в Україні, ми не відіб'ємо ті гроші, що ми вклали, але це буде відбуватися за рахунок інших схем, за рахунок того, що в нас з'являються нові можливості, - відповідає Руслана. - Люди можуть дозволити собі слухати музику безкоштовно, тому що на фоні цього ми починаємо будувати все більше комерційних заходів наколо проведення самого цього шоу...

СПЕЦКОР запитав в Руслани про її громадянську позицію щодо подій в Грузії та чи не вбачає вона у зв'язку з цим загрози для України.

- На концерті в Сімферополі я вперше дозволила собі вибрик, який ніколи до цього ще не дозволяла, оскільки вважаю, що це грубо виглядає, - говорить Руслана, - але мені дуже захотілося сказати "fuck" війні. Я це зробила і площа відразу гучно відреагувала. Якщо коротко, то це все, що я можу вам сказати - "fuck" війні!" (при цьому співачка демонстративно показує цей жест - прим. авт).

Насправді, мені здається, це дуже складна гра. Як на мене, то хтось щось до кінця не прорахував, або хтось дуже цинічно пішов на всі ці жертви.

Мені б дуже хотілося, аби Україна зайняла якусь позицію. Не можна вже так дуже крутити попою напередодні майбутніх виборів, намагаючись зберегти і правий, і лівий електорат, і при цьому мовчати, ніби якось так поміж крапельок вирулювати. Україна, на мій погляд, на сьогоднішній день, окрім Президента, чітко не сформулювала цілісної позиції. Це мені незрозуміло: невже зовнішня політика ніщо порівняно з майбутніми виборами і електоратом. Думаю, ви розумієте, що я маю на увазі.

Я боюся… Перепрошую, ви мені весь час закриваєте людину, якій я відповідаю (робить зауваження комусь в аудиторії, хто заступає журналіста, тобто мене - прим. автора). Я боюся давати некомпетентні коментарі з цього приводу, але… Я бувала в Грузії багато разів й добре знаю цю країну. Літала навіть там на гелікоптері в якості другого пілота - спокійно, вільно - над Абхазією, ми проводили безліч фольклорних експедицій, мені було дуже цікаво. Я дуже добре знаю грузин. І все те, що відбулося, - не вкладається в логіку /.../ а вже закидають, що наступною може бути Україна. У мене, львів'янки, від цього волосся диба встає. Я би не хотіла, щоб хтось закидав подібні месиджі.

Стосовно ж Грузії, то оскільки весь конфлікт ще не розкрито до кінця і досконало невідомо, з якого боку була провокація, то дуже важко робити остаточні висновки. Ми й досі не знаємо всіх деталей - хто ж перший розпочав. Йде потужна інформаційна війна - дуже бракує об'єктивної інформації /.../ Такою є мій суб'єктивний погляд.

Оскільки Руслана активно, в міру своїх можливостей, опікується соціальною дпомогою в ліквідації наслідків катастрофічних повеней на Західній Україні, то одне з поставлених запитань, стосувалося саме цієї теми.

- /.../ В Америці я спробую з'ясувати питання щодо таких мобільних, тимчасових, як трейлери, будинків. Один такий трейлер коштує від 10 до 20 тис. долл. Можливо, мені вдасться це організувати. А ті кошти, що зараз на рахунку "Світанку" - нашого фонду - підуть до конкретних сімей постраждалих. Ми вже склали списки по районах (перелічує їх - прим. авт.) - там зараз мої люди, вони все це записують на відеокамери, проводячи інтерв'ю з постраждалим, з'ясовуючи їхні першочергові потреби та обсяги необхідної допомоги. Від наших фондів (братів Кличків; Ріната Ахметова - прим. авт.) на наступному тижні піде багато гуманітарної допомоги.

18.08.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_841.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_841.php on line 138

Warning: file(./comments/cart_841.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_841.php on line 138


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_841.php on line 141


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64