Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Остання надія на правду" знову нахабно бреше!

Проголошуване В.Шиловою в ефірі: "Україна - понад усе!" та використання в оформленні студії й телевізійних заставок українських візерунків і носіння вишиванки - не більш ніж піна, ширма, омана; цинічна, підступна, безсовісна гра, за якою - обстоюване нею славянское единство з Росією, за що вона агітує в своїх передачах. Вона така ж українська патріотка як колись "помаранчева".

20.08.2008 автор Інтернет-видання "СПЕЦКОР" отримав лист за підписом тимчасово виконуючого обов'язки голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Анатолія Мураховського. Ось його текст.

Цитую: "Керівництво ДОДТРК з повагою ставиться до конструктивних пропозицій та критичних по суті зауважень телеглядачів та радіослухачів. За поясненнями, наданими Держкомтелерадіо, зважаючи на Вашу активну громадянську позицію і той факт, що Ви з 1998 по 1999 рік працювали позаштатним кореспондентом, а з січня 1999 р. по квітень 2000 р. - редактором Дніпропетровського обласного радіо Вас неодноразово запрошували для зустрічей з працівниками та керівництвом телерадіокомпанії. Однак, від запропонованих зустрічей під час яких можна було б внести пропозиції щодо вдосконалення програмної політики мовлення обласного телебачення і радіо, Ви відмовилися."

"Неодноразово запрошували"? Хто? Де? Коли? Слова про ніби-то неодноразові пропозиції від ДОДТРК щодо зустрічі зі мною - нахабна, безсовісна брехня. Від керівництва телерадіокомпанії до мене ніколи не надходило жодних запрошень ані в письмовому, ані в усному вигляді: ані електронною, ані звичайною поштою, ані телефонним дзвінком. А відтак не міг я і відмовитись від зустрічі, як про це сказано (цікаво з чиїх слів? Звідки така нісенітниця?) в листі від т. в.о. голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Анатолія Мураховського. Тимчасово виконуючого обов'язки Держкомтелерадіо навмисно ввели в оману чи Мураховський сам щось не так зрозумів - неправильно сприйняв надану йому інформацію?

Натомість, пропозиція проведення спеціального круглого столу за участю представників Держкомтелерадіо, Нацради з питань телерадіомовлення, профільних комісій та управлінь облради й облдержадміністрації, НСЖУ, медіа-експертів, юристів, правників та всіх зацікавлених сторін (в тому числі самої Шилової, а також її прихильників й опонентів з числа як теперішніх, так і вже колишніх співробітників ДОДТРК) була неодноразово висловлена мною в листах-зверненнях до відповідних Установ, в телефонних розмовах з їхніми посадовцями та в публікаціях на сайті:

"В Держкомнацрелігій порадили звернутися до правоохоронних органів, аби ті розслідували діяльність керівництва Дніпропетровської ОДТРК"

" Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка"

"Нацрада з питань телебачення і радіомовлення подякувала СПЕЦКОРУ за "непересічний інтерес" до Шилової"

"ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ"

На проведенні подібного заходу продовжую рішуче наполягати й нині.

А в телефонній розмові з заступником директора департамента телебачення і радіомовлення Держкомітету Т. Г. Нікітіною я цікавився можливістю висловити претензії безпосередньо Шиловій та взяти участь в наступному за цим обміні думками в присутності перевіряючих осіб від Комітету, які мають прибути в Дніпропетровськ для перевірки діяльності ДОДТРК і її гендиректорки. Тетяна Григорівна, сказала, що коментувати таку пропозицію - не її компетенція.

Ще одна цитата: "Держкомтелерадіо вважає своїм обов'язком підкреслити, що під час розгляду кадрових питань Комітет не бере до уваги політичну приналежність претендентів на керівні посади, а керується винятково професійними якостями".

Правильно, а чому ж тоді ніхто не зважив на позицію Національної спілки журналістів України та її обласної організації, звідки В.Шилову було з ганьбою виключено, а також творчого колективу телерадіокомпанії, що категорично не сприйняв її призначення гендиректоркою ДОДТРК? Свою різко негативну думку стосовно Шилової як журналіста і депутата одностайно висловила й звітно-виборна конференція ДОО НСЖУ. Як з цим тоді бути? Це таким чином Держкомтелерадіо зважає на позицію професійних журналістів? У Держкомтелерадіо інші критерії професійної оцінки, ніж у Спілки? Цей пункт листа-відповіді теж не витримує жодної критики.

До речі, в своєму зверненні я запитував не про критерії професійного відбору кадрів, а чому Держкомтелерадіо проігнорувало позицію місцевого журналістського активу. Те, що Комітет має оцінювати виключно професійні, а не політичні, релігійні, фінансові, зовнішні, соціальні чи сексуальні дані претендентів (претенденток) на вищі посади, мені здавалося само собою зрозумілим. Тим більше запитань виникає у зв'язку з цим стосовно Шилової. Чим саме вона "взяла" Держкомітет, якщо в області у своїх колег отримала виключно негативні як професійні, так і морально-етичні характеристики? Хто може дати компетентну відповідь на це питання? Який саме "прутнік" (чи відразу декілька) донині зберігає сакральну, тільки ним (ними) знану таємницю призначення Шилової на керівну посаду Дніпропетровського Державного?

"Перевірку фактів, викладених у Ваших зверненнях, - також йдеться в листі, - буде здійснено з виїздом спеціалістів Комітету на місце. Відповідно до наказу Держкомтелерадіо, стан інформаційного простору Дніпропетровської області, зокрема діяльність Дніпропетровської ОДТРК, буде проаналізовано на засіданні колегії Комітету у вересні цього року. За результатами буде прийнято відповідне рішення."

Про це "СПЕЦКОР" інформував ще раніше, в матеріалі "Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка"

В завершальних рядочках Держкомтелерадіо подякувало автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" за небайдуже ставлення до роботи державного телерадіомовлення.

На здоров'я! Далі - обов'язково буде! Допоки ДОДТРК не залишить вся до останньої цинічно-брехлива, безсовісна, антиукраїнська, язичницька погань! Лише тоді Дніпропетровський Державний вповні відповідатиме своїй назві та призначенню.

20.08.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_843.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_843.php on line 125

Warning: file(./comments/cart_843.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_843.php on line 125


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_843.php on line 128


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64