Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Бізнес - це ризик. І для того, щоб в нашій країні вижити,
потрібно ризикувати"

- вважає глава представництва Держкомпідприємництва України в Дніпропетровській області Олена Чайка.

В економічно-розвинених країнах малий бізнес забезпечує створення близько 80 % робочих місць. Така ситуація спостерігається в Західній Європі та США.

В Україні ці показники значно менші, тому розвиток і становлення малого та середнього бізнесу в нашій країні в цілому і на Дніпропетровщині зокрема - одне з пріоритетних завдань держави.

О.Д. Чайка констатує, що сектор малого і середнього бізнесу розвивається невисоким темпами і має диспропорції. Сьогодні його питома вага в економіці й на ринку праці продовжує залишатися низькою.

Серед основних причин цієї проблеми Олена Дмитрівна визначає недостатні рівні: реального партнерства між бізнесом, органами місцевого самоуправління та виконавчою владою, спрямованого на створення сприятливого бізнес-середовища; фінансово-кредитної підтримки підприємництва; інфраструктури підтримки підприємництва; організованості сектора малого та середнього бізнесу з захисту власних інтересів і прав; соціальної відповідальності і кваліфікації підприємців.

Окрім цього суттєвими перешкодами для розвитку малого підприємництва є нестабільна і недосконала законодавча база, що регулює здійснення підприємницької діяльності та високий рівень тінізації трудових відносин.

- Законодавче поле, яке створено в країні для розвитку підприємництва - недостатнє, але воно таки є, - говорить Чайка.

Глава Держкомпідприємництва на Дніпропетровщині ремствує з приводу відсутності системних підходів в піклуванні про малий і середній бізнес з боку обласної влади, зокрема держадміністрації:

- Часто-густо про нього (бізнес) згадують лише тоді, коли потрібно зібрати для чогось певні кошти: на якісь програми, здійснення котрих пов'язано із фінансовими витратами, - зауважує Олена Дмитрівна. - Це дуже неприємно і образливо. В той же час влада ніби самоусувається при вирішенні низки найнагальніших для підприємницької сфери проблем, зокрема які стосуються землевідведення, плати за електроенергію і таке інше, а як же тоді бізнес має розвиватися? Отже підприємець залишається з цими проблемами практично сам на сам.

Зрештою, Олена Чайка визнає, що "бізнес - це ризик, і для того, щоб в нашій країні вижити, потрібно ризикувати".

***

За інформацією податківців, з початку року до бюджету всіх рівнів надійшло 12,2 млрд. гривень (за весь 2007 р. - 12,6 млрд. грн.). З цієї суми 68 % - надходження до держбюджету, 32 % - до місцевих бюджетів.

Надходження всіх видів податків від усіх 169 тисяч приватних підприємців області становлять 35 млн. грн. на місяць, що складає трохи більше 2 % від загальної суми надходжень. Особливістю Дніпропетровської області є те, що 80 % від загальної суми надходжень становлять надходження від 300 великих підприємств.

У липні 1998 року був виданий Указ "Президента України" про спрощену систему оподаткування обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва. Ця система зіграла свою позитивну роль. Кількість приватних підприємців зросла. У 2000 р. в області їх було 99 тис., зараз - 169 тис. На спрощеній системі у 2000 р. працювало 15 000 підприємців, нині - 67 000.

Середньомісячні надходження єдиного податку від приватних підприємців - 15 млн. грн.

Оптову й роздрібну торгівлю товарами здійснюють 32 тисячі підприємців. Послуги в сфері нерухомості, фінансів, страхування, юриспруденції надають 8 000; транспортні - 6 000 підприємців, які працюють на спрощеній системі.

У приватних підприємців працює 100 000 найманих працівників, з них половина - у платників єдиного податку.

Головною проблемою у спрощеній системі є те, що підприємці перевищують граничну межу доходу - 500 000 грн. на рік. На думку податківців, сума перевищення повинна оподатковуватися, як на загальній системі - 15 % від чистого доходу. Такий підхід закладений і у проекті "Податкового кодексу", який зареєстрований у Верховній Раді за № 2215.

В області налічується 69 тис. юридичних осіб, з них спрощену систему оподаткування використовують 10 тис. Середньомісячні надходження від них до бюджету склали: у 2006 році - 3,6 млн. грн.; у 2007 р. - 3,8; у 2008 - 4,2 млн. гривень.

Звітність до податкових органів електронною поштою надсилають 10 тис. юросіб та 2300 підприємців, на дискетах звітність надають 22 тис. юридичних осіб та 21 тисяча підприємців.

Фахівці Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби відповідають на дзвінки платників податків з усіх регіонів України. Зателефонувати до нього можна за безкоштовним багатоканальним телефоном 8 800 501 00 70 зі стаціонарного апарату з будь-якого регіону України.

30.08.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_846.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_846.php on line 143

Warning: file(./comments/cart_846.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_846.php on line 143


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_846.php on line 146


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64