Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Українські музеї на DVD

Вийшов у світ перший фільм із загальнонаціональної освітньої серії "Українські музеї на DVD", - повідомляє СПЕЦКОРУ київська "Студія Мистецьких Ініціатив".

Прем'єрною стрічкою стала фільмова візитівка Фастівського державного краєзнавчого музею.

Першими побачать DVD-візитівку музею організатори та учасники Другого Всеукраїнського музейного фестивалю "МУЗЕЇ У СУЧАСНОМУ ПОЛІЕТНІЧНОМУ СВІТІ" /www.museum.dp.ua/.

Форум проходитиме у Дніпропетровську з 16 по 23 вересня на базі Дніпропетровського історичного музею ім. Д. І. Яворницького.

Прем'єрний перегляд фільму, який заявлений у двох номінаціях: "DVD-візитівка музею" та "Оригінальний музейний телевізійний проект", відбудеться 21 вересня.

Музейний заклад невеличкого містечка Фастів, що на Київщині перший взяв участь у довгостроковій мистецько-просвітницькій програмі, яку започаткувала столична "Студія Мистецьких Ініціатив" під керівництвом Олександра Кочубея.

Головною метою проекту є створення відеопутівників українських музеїв.

Слід зазначити, що до цього часу українські музеї намагалися забезпечити себе відеоверсіями своїх експозицій, але це відбувалося локально і без достойного розголосу.

Дана ініціатива пропонується вперше. Її головною особливістю є централізований характер створення фільмів, DVD-накладу та поетапна всеукраїнська дистрибуція.

Згідно із затвердженою концепцією, кожен фільм являє собою лаконічну розповідь про історію музею та його експозицію (маршрут). У відеоряд включаються фрагменти архівних кіно-фото-фонодокументів та матеріалів, інтерв'ю, коментарі фахівців тощо.

Кожен екземпляр фільму (DVD) матиме поліграфічний супровід довільного обсягу українською та англійською мовами. Окремо планується створити Інтернет-версію "Українських музеїв на DVD".

Програма популяризації проекту "Українські музеї на DVD" передбачає щоквартально чи раз на півроку регіональні презентації відеопутівників. За змістом такі акції можуть виглядати як науково-практичні семінари, де доповіді роблять не тільки науковці музеїв, фільми яких презентуються, а й запрошені гості з інших музейних та наукових установ.

Як свідчить досвід, у маленьких, маловідомих музеях насправді триває справжній творчий та науковий пошук. Це необхідно взяти до уваги і скористатися нагодою, презентуючи відеопутівники (де історія та експозиція музею розкривається популярно, але лаконічно), надати цим акціям спеціалізованого змісту камерних науково-практичних семінарів, зустрічей науковців та організувати випуск відповідних друкованих матеріалів.

Вищезазначені форми проведення презентацій-семінарів піднімуть статус працівників музеїв, допоможуть їм краще впізнати один одного, зорієнтуватися в непростій сучасній ситуації в музейному середовищі країни.

Презентації фільмів із серії "Українські музеї на DVD" - то є неповторна нагода спільного діалогу, бажаними учасниками якого будуть провідні вітчизняні ЗМІ - центральне та регіональне телебачення, Національна радіокомпанія України, популярні газети та журнали, профільні видання, Інтернет-портали, керівництво Міністерства культури та туризму, представники міністерства освіти (зокрема, чиновники з департаменту загальноосвітніх шкіл), Державного комітету по туризму та курортах, керівники обласних управлінь культури, представники туристичних агенцій, (зокрема куратори державних програм по екологічному туризму та сільському зеленому туризму), фахівці-музейники, гості з культурних місій іноземних представництв, вітчизняні меценати, спонсори.

Такого роду комплексне централізоване висвітлення проекту саме на державному рівні підніме авторитет державних органів управління, дозволить широко та багатогранно ознайомити громадськість з вітчизняними музеями, популяризувати сам музейний рух, підкреслити важливість збереження та примноження національного культурного спадку.

Проект проходить за інформаційної підтримки журналу "Музеї України" /www.museum-ukraine.org.ua/ та газети "НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ" /www.observer.sd.org.ua/.

/Інформація надана СПЕЦКОРУ
"Студією Мистецьких Ініціатив" (м. Київ)
/

17.09.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_855.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_856.php on line 133

Warning: file(./comments/cart_855.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_856.php on line 133


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_856.php on line 136


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64