Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Форум громадськості Львівщини підтримав Президента Ющенка
й засудив можливу коаліцію БЮТ з антиукраїнськими силами

...а також закликав Президента та Прем'єр-міністра України до консолідації на основі національних інтересів України

Представники громадських організацій, об'єднань та творчих спілок стурбовані останніми подіями у Верховній Раді України, які містять усі ознаки державного перевороту з метою усунення від влади Президента України Віктора Ющенка.

Тому 18 вересня 2008 р. о 17.00 в Палаці учнівської молоді (м. Львів, пл. Петрушевича, 2) відбувся Форум громадськості Львівщини, присвячений шляхам виходу з політичної кризи.

У заході, який зібрав понад 500 осіб, взяли участь представники Львівського товариства "Просвіта", ЛО Спілки політичних в'язнів України, ЛОО Всеукраїнської ліги українських жінок, ЛОО Всеукраїнської організації "Наша Україна", ЛОО Всеукраїнського об'єднання ветеранів, ЛОТ Політичних в'язнів і репресованих, ЛОТ Дітей політичних в'язнів і репресованих, Львівського крайового братства ОУН-УПА, ЛОО ГПО "Українська Справа +", ГО "Сумління", Львівського РСКТ "Надсяння" та інші. Проводив засідання Голова Львівського обласного товариства "Просвіта" Ярослав Пітко. Модератором Форуму виступив Голова ЛОО Всеукраїнської організації "Наша Україна" Юрій Антоняк.

В результаті обговорення було прийнято Заяву та Рішення Форуму.

Заява
Форуму громадськості Львівщини
м.Львів, 18 вересня 2008 р.

Ми, учасники Форуму громадськості Львівщини, заявляємо: у Верховній Раді України відбувся антидержавний, антиконституційний переворот. БЮТ, частина НУНС (Народна Самооборона), Партія регіонів та КПУ фактично утворили нову парламентську більшість. Ухвалено антиконституційний Закон про Кабінет Міністрів, який відбирає у Президента право впливу на призначення і звільнення міністрів, звільняє Кабмін від обов'язку виконувати Укази Президента та рішення РНБО; Закон про слідчі та спеціальні комісії Верховної ради та зміни до Закону про Конституційний суд відкривають шлях до імпічменту Президента; Закон про СБУ виводить її з підпорядкування Президенту України. На черзі - звільнення міністрів оборони та закордонних справ.

Усе це відбувається в той час, коли реваншистська Москва активізувала свою політику відновлення контролю над втраченими у 1991 році територіями.

Результатом стало:

- демократична коаліція, яку підтримала більшість виборців і у 2006, і у 2007 роках, припинила своє існування.

- над Україною нависла загроза формування і узаконення у Верховній Раді коаліції БЮТ з антиукраїнськими силами - Партією регіонів та КПУ та згодом - антиукраїнського уряду.

- під небезпекою опинився демократичний, європейський вектор розвитку української держави, суверенітеті територіальна цілісність України.

Усе це відбулося на тлі роз'єднання національно-демократичних та націоналістичних сил, які втратили популярність через невиконання зобов'язання створити єдину українську партію, здатну ефективно обстоювати національні інтереси.

Підтримуючи принципові положення Звернення Президента України Віктора Ющенка, вимагаємо від БЮТ та НУНС:

- проголосувати за скасування законів, прийнятих у змові з "регіонами" і КПУ.

- засудити агресію Росії проти Грузії.

- підтвердити принциповий курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

- на цій основі відновити у Верховній Раді України демократичну коаліцію.

Закликаємо всіх учасників політичного процесу, у першу чергу, Президента та Прем'єр-міністра України до консолідації на основі національних інтересів України.

Звертаємося до всіх проукраїнських політичних сил та громадських об'єднань з закликом сформувати Блок підтримки Президента України Віктора Ющенка та створити єдину українську політичну силу для захисту національних інтересів.

Ми, учасники Форуму громадськості Львівщини, враховуючи необхідність розвою громадського життя, піднесення ролі громадських організацій вирішили:

1. Вимагати від влади створення відповідних умов для розвитку громадянського суспільства, зокрема - для діяльності громадських організацій.

2. Скликати не рідше ніж один раз на пів року зібрання Форуму громадськості Львівщини, на яких розглядати місцеві і загальнодержавні проблеми.

3. Доручити голові ГО "Українська альтернатива" Ярославові Пітку розпочати підготовчу роботу зі скликання Форумів громадськості у західних областях України, містах і районах Львівщини.

Учасники форуму:

Львівське товариство "Просвіта"
ЛО Спілки політичних в'язнів України
ЛОО Всеукраїнської ліги українських жінок
ЛОО Всеукраїнської організації "Наша Україна"
ЛОО Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ЛОТ Політичних в'язнів і репресованих,
ЛОТ Дітей політичних в'язнів і репресованих
Львівське крайове братство ОУН-УПА
ЛОО ГПО "Українська Справа +"
ГО "Сумління"
Львівське РСКТ "Надсяння"
та інші.

/Інформація надана СПЕЦКОРУ прес-центром ЛОО ВГО "Наша Україна"/

21.09.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_861.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_861.php on line 189

Warning: file(./comments/cart_861.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_861.php on line 189


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_861.php on line 192


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64