Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Для всебічного вивчення В.Шилової необхідна експертна комісія"Играй, невеселая песня моя..."
/В. Цой, "КІНО"/


Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації не проти створення експертної комісії задля всебічного вивчення діяльності гендиректорки ДОДТРК, депутатки від Блоку Лазаренка В.Шилової з метою надання об'єктивної оцінки й належних висновків стосовно нарікань і претензій на її адресу.

Про це йдеться у листі-відповіді на звернення автора сайту за підписом начальниці Управління - Алли Шоріної.

Тут - наведені автором листа претензії до Шилової

Фактично у такий спосіб пані Шоріна переповідає ініціативу самого автора листа про проведення спеціального круглого столу за участю представників Держкомтелерадіо, Нацради з питань телерадіомовлення, профільних комісій та управлінь облради й облдержадміністрації, НСЖУ, медіа-експертів, юристів, правників та всіх зацікавлених сторін (в тому числі Шилової, а також її прихильників й опонентів з числа як теперішніх, так і вже колишніх співробітників ДОДТРК), неодноразово висловлену СПЕЦКОРОМ в письмових зверненнях до відповідних Установ, в телефонних розмовах з їхніми посадовцями та в публікаціях на сайті:

"Остання надія на правду" знову нахабно бреше!"

"В Держкомнацрелігій порадили звернутися до правоохоронних органів, аби ті розслідували діяльність керівництва Дніпропетровської ОДТРК"

" Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка"

"Нацрада з питань телебачення і радіомовлення подякувала СПЕЦКОРУ за "непересічний інтерес" до Шилової"

"ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ"

Отже Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації не проти. Так може, справді було б доречно створити комісію? І можливо всім, хто вважає перебування Шилової на керівній посаді ДОДТРК і профільної комісії облради зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ злою іронією долі варто було б проявити активність та якось відреагувати на таку пропозицію?

***

А тим часом в Києві... Матеріал впродовж теми =>

***

ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО: КОЛЕГІЯ АБСУРДУ

Колегія Держкомтелерадіо розглянула стан інформаційного простору в Дніпропетровській області - повідомляє офіційний сайт Державного комітету України.

"25 вересня відбулося чергове засідання колегії Держкомтелерадіо, вів засідання тимчасово виконуючий обов’язки голови Держкомтелерадіо А.Л.Мураховський, - сповіщає Інтернет-ресурс Установи. - Участь у роботі колегії взяв народний депутат України Віктор Павленко. На порядку денному стояло кілька питань: про стан виконання Держкомтелерадіо законів України, актів Президента України, постанов, розпоряджень і доручень Кабінету Міністрів України, запитів і звернень народних депутатів, звернень громадян; про стан інформаційного простору у Дніпропетровській області тощо /.../

Про стан інформаційного простору Дніпропетровської області доповідали начальник управління преси та інформації Дніпропетровської обладміністрації Алла Шоріна, генеральний директор Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії Вікторія Шилова та заступник директора Дніпропетровської філії Концерну РРТ Олександр Півнюк. Інформаційний простір Дніпропетровщини, зазначили промовці, має налагоджену систему електронних і друкованих ЗМІ, агентств, видавництв та видавничих організацій, підприємств поліграфії і книгорозповсюдження різних форм власності. Реалізація державної інформаційної політики на території Дніпропетровської області спрямована на створення незалежних умов для вільної та безперешкодної діяльності ЗМІ, налагодження конструктивної співпраці між органами виконавчої влади та ЗМІ, поліпшення інформування населення про європейську та євроатлантичну інтеграцію України."

Зачекайте, остання фраза про "поліпшення інформування" стосується і ДОДТРК? Це Шилова - "євроінтегратор"? Та в державному інформаційному просторі Дніпропетровщини вона ж найперший "євроліквідатор"!

Враховуючи особисті яскраво виражені панславістські, проросійські й антинатовські переконання Шилової, що неодмінно проявляються як в її авторських ефірах на "Дніпропетровському Державному", так і в інших тематичних передачах каналу, слова про спрямування державної інформаційної політики в регіоні на "поліпшення інформування населення про європейську та євроатлантичну інтеграцію України" без гумору сприймати просто неможливо! В такому випадку це радше не колегія, а комедія абсурду!

Ці слова можуть бути переконливими лише для тих, хто не є глядачем ДОДТРК, або ж дивиться його лише тоді, коли перебуває в Дніпропетровську у кількаденному відрядженні з перевіркою від Держкомтелерадіо чи зазвичай вірить на слово звітам брехливих держслужбовців, для яких головне відрапортувати, повторити модні завчені фрази, а що за ними насправді - то нехай розбирається хто хоче, а для "своїх" в Держкомтелерадіо - і таке згодиться. Позаяк колегія ж не для телеглядачів, не для тих, хто має критичну думку і готовий поділитися з нею, відстоювати свою позицію, прагне відкритого діалогу, добивається дискусії з цього приводу за участі якомога ширшого експертного кола, але все марно. Шкода, що сценаріями колегій не передбачено такої можливості - участі хоча й сторонніх (тих, які поза системою Держкомтелерадіо), але дуже небайдужих осіб.

З представленого на сайті Держкомтелерадіо інформаційного повідомлення, а також відповідей, які я отримав на уточнюючі запитання від відповідальних співробітників Установи, слідує, що всі раніше висловлені мною у листах-зверненнях претензії на адресу керівниці "Дніпропетровського Державного", депутата облради від Блоку Лазаренка й голови комісії зі зв'язків з громадськістю і ЗМІ Вікторії Шилової, залишилися без уваги - не було розглянуто жодної.

Приміром я, коли б почув слова про "політику, спрямовану на поліпшення інформування населення про європейську та євроатлантичну інтеграцію України", обов'язково поцікавився б, про що взагалі йдеться?

Може запровадження цієї політики, зокрема на ДОДТРК, проявлялося, коли Шилова представляла телеглядачам як щирого друга і брата всім українцям відомого своїми різкими антиукраїнськими висловлюваннями великодержавного російського шовінюгу - депутата держдуми (нині він представник РФ в НАТО) Дмітрія Рогозіна, який завжди вважав і вважає не те що Тузлу і Севастополь, але й весь Крим російським? Однією ж з тез програми стало: "навіщо Україні та Європа, коли поруч є Росія" - от з ким нашій державі потрібно зближуватися, возз'єднуватися. Озвучена російським гостем позиція отримала від Вікторії Віталіївни виключно схвальні оцінки.

Протягом передачі Шилова також запитала, чи не погарячкував Рогозін зі своїми заявами під час подій навколо Тузли. Ні, виявилось, не погарячкував, просто в такий спосіб, як сказав Рогозін, він лише намагався посадити сторони конфлікту за стіл перемовин. І таким поясненням Шилова цілком задовольнилась, сприйняла "на ура" як і все, що мовив російський політик. Їй більше нічого і не було потрібно. Отже Рогозін нам, українцям, - і друг, і брат! А те, що він має звичку зазіхати на українські території - так це, за Шиловою, виходить, що його тільки прикрашає і робить нам, українцям, ще ближчим й ріднішим.

Чи, можливо, Шилова поліпшувала інформування про євроатлантичну інтеграцію тоді, коли в одній з передач, присвяченій обговоренню теми "Україна - НАТО" заявила, що їй, цитую, "Росія ближче за генетикою", наголосивши при цьому, що в Північноатлантичному Альянсі - всього 5 (на той час) слов'янських країн, а більшість - поза ним, а відтак, мовляв, і Україні, як "братньо-слов'янській" до Росії, не слід туди поспішати?

Чи вона "євроінтегрувала" Україну, запитуючи в дуже частих гостей своїх передач - представників язичницької громади "рідновірів", уподобаної нею релігійної течії аж до запозичення її символу (восьмипелюсткова зірка "алатир") в якості логотипу ДОДТРК - як би вони поставилися до того, аби в Україні з'явилася партія, яка б виступала за "слов'янську єдність" - перед усім Росії, України та Білорусі. Питання прозвучало так, ніби у нас подібних партій немає. "Рідновіри" відповіли, що вони були б тільки "за". Отже в такий спосіб всіляко оспівувана і пропагована В.Шиловою так звана "славянская идея" на превелике задоволення телеведучої отримала ще один бонус.

Чи може Шилова наближає Україну до Європи тим, що висловлює в державному ефірі своє категоричне заперечення міжрасових шлюбів, виступає за збереження Україною слов'янської чистоти, зневажливо відгукується про євреїв, ремствуючи з приводу забагатої кількості представників цієї національності в українському бізнесі, політиці; жартує над івритом як "потенційно другою офіційною мовою в Дніпропетровську" і разом з тим підтримує надання російській мові статусу державної в Україні й як мінімум - регіональної на Сході і Півдні країни.

Пункти про здійснення державної інформаційної політики на євроінтеграцію - це, я так розумію, і відповідь на раніше висловлені мною в листі до Держкомтелерадіо питання:

"- наскільки сприяє неупередженості і збалансованості державного ефіру й відповідає його формату постійна наявність в ньому особистого "я" ведучої В.Шилової: її власних думок, політичних й ідеологічних уподобань, світоглядних позицій, та ще й таких, що входять у протиріччя з внутрішньою і зовнішньою державною політикою?

- яким нормативним актом Держтелерадіокомітету (або, можливо, Постановою Кабміну чи Верховної Ради; Наказом Президента?) державному телебаченню поставлено завданням пропаганду так званого "славянского единства" України з Росією та Білоруссю на противагу євроатлантичній інтеграції країни? Завдяки старанням гендиректорки ДОДТРК В. Шиловій в державному телеефірі постійно роздмухуються, нагнітаються та нав'язуються телеглядачам антинатовські, антиамериканські та антиєвропейські настрої, натомість проводиться цілеспрямована агітація за союз України з "братской" Росією. Вікторія Віталіївна постійно висловлює з цього приводу власну позицію, особисті панславістські погляди, залучає до ефіру відповідних переконань політиків, громадських діячів та навіть служителів релігійних культів. Запроваджуючи таку політику, вона робить правильно? Це ніяк не дисонує з загальнодержавним курсом?"

Як на мене, то цілком адекватним рішенням для згадуваної колегії було б взагалі визнати Дніпропетровську обласну телестудію філіалом російського державного телебачення, оскільки це більше відповідає змісту і суті політико-ідеологічного наповнення програм регіонального каналу.

Будучи суб'єктом одного з численних, як визнали в Держкомтелерадіо, звернень громадян з наріканнями на діяльність В.Шилової, я дуже просив можливості поставити свої запитання керівниці ДОДТРК в присутності перевіряючих осіб Комітету, що нещодавно перебували з інспекцією в Дніпропетровську - але й цим проханням знехтували...

Закінчу ж тим, з чого і розпочав - колегією.

"Члени колегії звернули увагу промовців на те, що на карті охоплення населення Дніпропетровської області телевізійним мовленням є численні "білі плями" - це ті місця, куди не доходить мовлення жодного телеканалу, - сповіщає сайт Держкомтелерадіо. - Заступник Голови Комітету Василь Шевченко та президент Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін наголосили у своїх промовах про те, що Дніпропетровщина є депресивною областю у галузі книговидання - кількість виданих книг на одного жителя області в кілька разів менша за середній показник по Україні. Вирішувати питання книговидання треба у комплексі з іншим - створенням мережі книгорозповсюдження, відкриттям кіосків та книгарень."

За даними Держкомтелерадіо, станом на 1 вересня 2008 року в Дніпропетровській області діє 97 телеорганізацій ( 10 з яких - комунальної та державної форм власності, решта - приватні). Мовлення ведуть 32 радіоорганізації, 20 з яких здійснюють ефірне радіомовлення, 9 - дротове, 3 - ефірне-кабельне. Станом на 1 липня 2008 року в області зареєстровано 784 газет, з яких виходить 208, та 210 видань журнального типу (виходить 27). Крім того, виходить 46 багатотиражних газет, засновниками яких є промисловці підприємства, навчальні заклади, 5 газет національних меншин, 8 релігійних, 9 профспілкових, 8 належать громадським організаціям. З 322 реально існуючих видань українською мовою видаються 36, російською - 23, двомовних - 176. Що ж стосується книговидавничої справи, то попри те, що в області зареєстровано 253 суб'єкти видавничої справи, за даними Книжкової палати, протягом І півріччя поточного року на Дніпропетровщині видано у світ всього 254 назви книг і брошур загальним тиражем 200,7 тисяч примірників.

Finita ля колегія!

27.09.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_863.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_863.php on line 198

Warning: file(./comments/cart_863.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_863.php on line 198


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_863.php on line 201


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64