Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Комуністичний скандал- II": в керівництві обласного осередку КПУ виявлено "американський слід"... який веде аж до київського ЦК

Викривальні дані оприлюднили самі ж комуністи, ті, які в діяльністі "товаришів" з дніпропетровського обласного керівництва партії давно підозрювали "щось не те". Про все це розповіли члени, сказати б, альтернативного (новообраного) бюро міськкому КПУ, сформованого на противагу "збуржуазнілому", за їхнім визначенням, чинному керівництву обласної парторганізації.


Члени бюро новообраного (альтернативного чинному) Дніпропетровського міського комітету Комуністичної партії України: Костянтин ЯЗОВИЙ, Олександр ПОПОВ, Віктор МАРЧЕНКО.

За словами Олександра Попова, негативні тенденції, які нині є в КПУ, притаманні й багатьом іншим партіям України. Комуніст має на увазі процес перетворення партій з реально існуючих суб'єктів політики на такі собі політико-бізнесові проекти, адже для української політики звичною практикою стало потрапляння на провідні позиції до партструктур осіб, які не мають ніякого відношення до партії та сповідуваної нею ідеології. В основному - це грошовиті ділки, бізнесмени.

- Таким чином триває процес комерціалізації політики, ми ж хочемо розповісти про те, як це відбувається конкретно в нашій партії, - говорить Олександр Попов. - Деякий час тому ми вже розповідали про свою тривогу з приводу приходу до КПУ людей, абсолютно далеких від комуністичних поглядів. Наші опоненти звинувачували нас в тім, що ми вводимо всіх в оману. Так от цього тижня, напередодні виборів, в тому міськкомі (так Попов називає нині чинний офіційний міськком КПУ, опонентом до якого є він та його однодумці - прим. авт.) відбулись два пленуми, присвячені висуванню кандидатів в депутати Верховної Ради. І знову ми побачили прізвище горезвісного пана Мігульова, який і раніше викликав у нас багато запитань. Цей "товариш" знову висунутий кандидатом в народні депутати від Ленінського райкому, де він, до речі, не перебуває на обліку/.../

В цьому процесі не брали участь рядові комуністи, за них все було вирішено. Насправді, процес висування, вперше відбувся без конференцій, тобто практично і первинні організації, і пересічні члени партії були штучно усунуті від прийняття рішень - ніхто не давав своїх рекомендацій щодо цих персон. Весь процес прийняття рішень з цього приводу узурпувало вузьке коло наближених осіб, які нині називають себе міським комітетом партії. Знову таки, вже вкотре, були висунуті ті ж самі кандидатури. Виходить, що нині позиція рядових комуністів, первинних організацій і райкомів не має жодного значення.

Ще раз хочу підкреслити, що така практика давно стали нормою не лише для КПУ, а для всіх партій: вони все більше уніфікуються як за своїми програмами, так і членством. Політика як така відходить, натомість на її місце приходить гра. Думаю, ми маємо привертати увагу суспільства до цих небезпечних, на мій погляд, процесів, адже нівелювання партійних програм, стирання різниці між ними, створення такої собі політтусовки, яка часто-густо запросто переливається з однієї партії в іншу - фактично знищує право вибора для пересічного громадянина, виборця.

- Уточніть будь-ласка, хто такий Мігульов і чому навколо нього так багато галасу? - цікавляться журналісти.

- Ця постать викликає багато запитань й у нас самих, зокрема, як така людина взагалі могла з'явитися в наших списках? - відповідає Олександр Попов. - Я, наприклад, член КПУ з 1991 року. Без зайвої скромності скажу, що брав активну участь у відновленні партії, створенні її осередків і особисто знайомий з 95 % міських комуністів.

Мігульов з'явився несподівано - в 2006 році на конференції з висування кандидатів. Коли назвали номер сьомий в списку кандидатів в міську раду Дніпропетровська - "Мігульов" - у присутніх природньо виникло запитання: "А хто це такий?". Тоді головуючий на заході перший керівник обкому КПУ Борщевський разом з Вєдякіною (одна з нинішних заступників голови облради - прим. авт.) якось уникли прямої відповіді. Ми ж з'ясували, що це один з співзасновників американської фірми "Фарго", зареєстрованої в штаті Меріленд. Щойно ми встигли стягнути з Інтернету розміщені там статутні документи цієї фірми, відправивши їх до ЦК у Київ, як вони миттєво звідти - з сайту фірми - зникли. Мій колега - Віктор Володимирович - колишній офіцер податкової міліції, який неодноразово зіштовхувався з цією фірмою через свою професійну діяльність.


Лідер ДОО КПУ Віктор БОРЩЕВСЬКИЙ виступає на Першотравневому мітингу.

- В суботу я виступив на партійних зборах, а вже наступного дня на Інтернет-ресурсі фірми з'явилося повідомлення, що "сайт в розробці", - уточнює Віктор Марченко.

- "Фарго" - американська фірма з трьома співзасновниками, - продовжує Олександр Попов. - Перший - Сергій Карпенко - до недавнього часу заступник міського голови Дніпропетровська за квотою КПУ, керівник організації "Самопоміч"; другий - Мігульов і третій - теж депутат міськради, член фракції Блоку Лазаренка - Бірюк. Вочевидь, для цих людей партійна приналежність - не таке важливе питання /.../

Окрім цього в 2007 році на дочасних виборах Сергій Карпенко балотувався від Християнсько-ліберальної партії Журавського, що входила до блоку Людмили Супрун. Але до того часу Карпенко вже був заступником міського голови по квоті КПУ, його кандидатура пройшла за пропозицією Вєдякіної - першого секретаря міськкому КПУ. Вона його буквально за руку привела на бюро, рекомендувала і з 9 присутніх 7 проголосували "за" пропонування його кандидатури на посаду заступника міського голови.

Так от, за статутом партії та нашою етикою, якщо тебе кудись висувають від КПУ, то ти вже не маєш права балотуватися від якоїсь іншої партії.

- Чому ви оприлюднюєте ці дані саме перед дочасними виборами і чи знає київське ЦК про існування в Дніпропетровську двох міськкомів КПУ? Якщо так ,то якою є реакція на цей конфлікт вашого київського керівництва? - ставить преса наступні запитання.

- Ви пропустили перші 50 серій, - відповідає Попов. - Вперше ми виступили з цим далеко не сьогодні. Тож, напередодні виборів була лише 51 серія. Ніяких дій на шкоду партії на цих виборах ми вчиняти не будемо - не створюватимемо якісь паралельні виборчі структури. Ми залишаємося тими, ким себе вважаємо - комуністами і спиратимемося в наших діях виключно на статутні методи. Найбільша ж шкода нашій партії буде завдана тоді, коли фракція КПУ у Верховній Раді складатиметься з таких людей, як Каретник, як Бевз, як колишній міністр охорони здоров'я, які не мають до партії жодного відношення. А почалася вся ця ганебна практика з генпрокурора Потебенька. Оце завдає партії найбільшої шкоди, проти чого ми нині і протестуємо.

Щодо реакції ЦК,то вони знають ситуацію в найменших деталях і зі всіма подробицями - ми неодноразово спілкувалися з ними, висловлюючи нашу позицію. Більше того, в нас склалося таке враження, що Мігульов і Карпенко отримали рекомендації саме звідти - з Києва, від ЦК.

- Тобто, з цих слів можна зробити висновок, що вся Компартія нині така... - припускають журналісти.

- Мені хочеться вірити, що ні, - захищає партію Попов. - Знаю, що в багатьох областях таких процесів, як у нас немає.

- До списку КПУ не пройшов жоден з керівників місцевих споріднених КПУ громадських організацій, зокрема лідер "Союзу радянських офіцерів" - Костянтин Язовий, голова "Всеукраїнського союзу робітників" - депутат облради Олексій Сиволоков,- додає Віктор Марченко. - Останнього, до речі - єдиного представника робітничого класу, який опинився в списку КПУ до облради (Борщевський і Вєдякіна активно цим козиряли, кажучи, дивіться,мовляв, у нас токар в списку!) нещодавно взагалі виключили з партії - за "антипартійну діяльність".

- Він взяв участь в антинатівському мітингу, організованому нами - опонентами Борощевського, - пояснює Попов. - Тож, єдиною крамолою стало його спілкування з нами. Так само вчинили і з багатьма іншими членами партії. Люди запитували, чому вони не мають права брати участь в антинатівських заходах, а їм казали, що мають (право), тільки в тих мітингах, які проводяться нині чинним міськкомом. Таких як Борщевський та Вєдякіна ми називаємо "збуржуазнілими" або "партією пенсіонерів". На наш погляд, вони нині просто готуються піти на пенсію, але не з пустими, що називається, руками, от і займаються в партії вирішенням виключно своїх меркантильних питань.

Антинатівський мітинг

- Насправді ж, за нинішнім керівництвом ніхто не йде, - вважає Марченко. - Вони не можуть організовувати людей на виступи, весь актив залишився на нашому боці.

- Тобто, наскільки ми зрозуміли, ви виступаєте за те, аби статутними способами добитися усунення з керівництва місцевого осередку партії "збуржуазнілих" функціонерів та пенсіонерів? - уточнює політичний оглядач газети "День" Ю.Б. Райхель.

- Саме так, - погоджується Олександр Попов.

- Ви думаєте, що вам вдасться добитися того, що ніколи до вас нікому не вдавалося? Ви що, не знаєте історії КПРС? - продовжує Юрій Борисович. - Цього ніколи не було і це - неможливо в принципі!

- Згоден з вами, що це складне питання, - говорить Олександр Попов, - але ми б не діяли, якби не відчували підтримки з боку рядових комуністів. Розуміння того, що в керівництві щось не так, в масах вже є. Ми розраховуватимемо на те, що воно лишень збільшуватиметься і зрештою призведе до логічного результату.

- Апарат непереможний! - резюмує Борис Райхель. - Це системне питання, і ніякий статут вам в цьому не допоможе. Отже "сушіть весла" ...

Перша частина "Комуністичного скандалу" - в матеріалі з архіву-2008:

"КОМУНІСТИЧНИЙ СКАНДАЛ.
У дніпропетровських комуністів - повстання партійних низів
"

18.10.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_870.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_870.php on line 161

Warning: file(./comments/cart_870.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_870.php on line 161


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_870.php on line 164


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64