Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


На "34 каналі" заявили про готовність розпочати безстрокове голодування

Про конфлікт навколо Дніпропетровської міської студії телебачення ("34 канал") в інформаційних сюжетах випусків новин місцевих телеканалів від 10 листопада 2008:

"34 канал":

"Ведучий: Сьогодні була терміново скликана позачергова сесія міськради. На порядку денному - одне питання: "Про ситуацію стосовно АТЗТ "Телевізійна служба Дніпропетровська". На чиєму боці сила, а на чиєму істина і правда з'ясовували наші кореспонденти.

Кореспондент: Такого аншлагу на сесіях міськради давно не було. Зала засідань мерії виявилася тісною, аби вмістити і депутатів і колектив 34 каналу, який прийшов захистити свої інтереси (у зв'язку з ремонтом актової зали, де зазвичай проходять сесії, це пленарне засідання відбувалось в кімнаті для нарад на 7 поверсі мерії - прим. О.М). Це, до речі, спочатку не сподобалось депутатам. Однак колектив свою заяву зачитав.

Говорить головний редактор інформації "34 каналу" Юлія Вітвицька:

- Колектив телеканалу добре знає всю передісторію можливого рішення і заявляє наступне. Наші керівники - голова правління АТЗТ "ТСД" Володимир Білий та директор КП "Дніпропетровська міська студія телебачення" Євген Надіон, які стояли біля джерел створення нашого з вами міського телеканалу опинилися в центрі гри представників окремих політичних сил. Ми добре знаємо, що вони не пішли на повідку тих, хто хотів би в обхід міськради стати повноправними хазяїнами телеканалу.

Кореспондент: Під заявою майже 90 підписів. Штат каналу - 102 людини. Депутати уважно вислухали і навіть запросили залишитись весь колектив, інтереси якого начебто вирішуються на сесії. Утім тут пристрасті кипіли навколо акцій "34-ки" і щодо її будівлі. Зацікавлені сторони розпочали бомбардування. Головні питання: де акції і що з ними?

Втім деяким політичним силам цінні папери телеканалу не дають спокою вже півтора року.

Євген Надіон: Полтора года мы жили и работали как в кошмарном сне из-за этих проклятых акций и ждали, что нам протянут руку ваши лидеры, которые могли бы развести эту ситуацию, не сделав нас заложниками. Но этого не случилось. И сейчас я могу повторить только то, что я честен перед собой и могу прямо смотреть вам в глаза и в глаза своему коллективу.

Володимир Білий: Полтора года просьб предложений самых лестных со стороны Соколова (Михайло Соколов - дніпропетровський депутат ВР від БЮТ, колишній депутат міськради - О.М.) мы выдержали. Нам предлагалось в обход любого законодательства передать свои акции той же фирме, тем же людям. Летом господин Соколов активизировался в своих желаниях приобрести наши акции - опять получил отказ. Ну, видимо, выборы предполагаемые побудили его. И вдруг неожиданно несколько недель назад он появился у нас на канале вместе с еще одним народным депутатом - господином Царевым (Олег Царьов - дніпропетровський депутат ВР від Партії регіонів - прим. ОМ.)

Кореспондент: "34-ка" не віддала своїх акцій двом нардепам і її вирішили пришпилити зі всіх боків. Претензії і звинувачення ллються рікою - головним чином на керівників, які створили канал і захищають інтереси його колективу.

Не уникнули суперечок депутати і навколо ще 32 % акцій, які рік тому були придбані офшорною кампанією у власника - Віктора Забари. Законність цієї угоди ще розглядатимуть і правоохоронні органи, і депутати міськради /…/

Тож, придбавши ще 36 % акцій "тридцятьчетвірки" можна заволодіти контрольним пакетом. Отже є за що воювати. І бруд потік. До того ж, охочих окрім двох нардепів - вистачає.

- Мину точку, я тоже хочу покупать и тут ничего такого нет, - говорить лідер фракції "Громади" Загід Краснов, - Продай, я готов купить акции "34 канала", "11 канала"...

Кореспондент: Ми не будемо поглиблюватися в юридичні питання. Зараз це поле бою захисників. Втім дуже прикро нині чути звинувачення тих, хто нас "дуже любив" півтора тижні тому (нещодавно "тридцятьчетвірка" відзначила свій 15-річний ювілей - О.М)

Заступник Дніпропетровського голови Ірина Зайцева (Партія регіонів) на урочистостях з нагоди ювілею каналу (з відеоархіву): Я искренне поздравляю вас с вашим юбилеем и честно хочу сказать, я действительно стала вашей поклонницей.

Промова Зайцевої на позачерговій сесії 10.11.2008: Но самое главное - меня удивило, когда экономисты поработали с секундным рекламным временем. Выходит, что усредненное время рекламного продукта в сутки - это может быть около 140 тысяч неучтенного в денежном выражении продукта. Мы должны колективу сказать, что за их спиной достаточно приличные суммы - от 10 до 30 млн. в год - происходит продажа рекламного продукта.

Депутат міськради від "Віче", головний редактор інформації "11 каналу" Борис Васильєв: Весь рекламный рынок региона, в котором работает "34 канал", наш канал, он оценивается, если в гривнах, то это всего порядка 30-40 млн. в год. Так что, если канал их ворует, то на что тогда живет?

Кореспондент: Звинуватили нас і в тому, що ми не запросили на 15-річчя представників політичних сил, назвавши це заангажованою акцією і в тому, що не випускаємо власних програм, які висвітлюють життя міста. Авторських передач "тридцятьчетвірки" - понад 20.

Пристрасті кипіли понад 4 години. Висновок: ті, хто ініціював винесення на розгляд сесії питання щодо ситуації стосовно "ТСД" проголосували одностайно - партійна дисципліна не підкачала /…/

Не вдалося ініціаторам запиту терміново усунути з посади директора КП "Дніпропетровська міська студія телебачення" Євгена Надіона. Депутати лише рекомендували меру відсторонити керівника від виконання обов'язків на час проведення розслідування. Як запевнив нас міський голова, він подібного розпорядження не підпише. Яким чином опоненти надалі намагатимуться усунути Євгена Надіона сказати важко. Якщо це відбудеться, колектив "тридцятчетвірки" залишає за собою право розпочати безстрокове голодування."

"9 канал" ("Приват-ТБ Дніпро"):

"Кореспондент: …Дивно, але в час глибокої економічної кризи народні обранці об'єднуються не заради подолання негараздів, а для того, аби поділити акції телеканалу.

Особливу ж зацікавленість у придбанні контрольного пакету акцій виявили лідери трьох, здавалося б, ворогуючих політичних сил: Партії регіонів, БЮТ та Блоку Лазаренка, прикриваючись, як водиться, інтересами міськради.

Голова правління АТЗТ "ТСД" Володимир Білий: Не по политическим признакам они объединились, они не могли по ним объединиться. Судя по всему, появились какие-то коммерческие интересы… То, что сегодня происходит, на мой взгляд, это сведение с нами счетов только потому, что мы не уступили акции этим двум народным депутатам.

Кореспондент: Володимир Білий має на увазі Михайла Соколова (БЮТ) та Олега Царьова (ПР). Саме вони, за словами керівника каналу, останні півтора року всіма правдами і неправдами намагалися викупити акції керівників "34 каналу" - Білого та Надіона. Сам же колектив звернувся до депутатів із проханням зупинити тиск на керівництво.

Юлія Вітвицька: …Ми добре знаємо, що вони (Білий та Надіон - прим. О.М.) не пішли на повідку тих, хто хотів би в обхід міськради стати повноправними хазяїнами телеканалу та позбавити нашу студію можливості виважено та об'єктивно розповідати про роботу міськради, життя міста, проблеми пересічних городян, як це завжди було на 34 телеканалі.

Кореспондент: Проте депутати ні Володимиру Білому, ні колективу каналу не повірили. Усних заяв осіб, яких ніхто називати не захотів, вистачило, аби переконати присутніх (на сесії - прим. О.М.) у тому, що 36 % акцій Надіона і Білого уже продані. І, як на гріх, зовсім не тим, хто прагнув цього найбільше.

Схема подальших дій надто нагдувала чергове рейдерське захоплення. Тільки деталі його, як не дивно, обговорювалися в присутності депутатів міськради та представників ЗМІ. Так, пропонувалося змінити статус телеканалу з закритого акціонерного товариства на товариство з обмеженою відповідальністю. А це, на думку керівництва каналу, перший крок до зміни власника.

Володимир Білий: Сегодня любой из акционеров может помешать созданию ООО, потому что - 32 %, 36 %, 32 % - а если будет принято решение о создании общества с ограниченной ответственностью, то там простое большинство сможет принимать любые решения.

Кореспондент: Депутат з фракції "Громада" Загід Краснов схиляв всіх депутатів до усунення Євгена Надіона з посади директора телеканалу, чим, власне, ще раз підтвердив свою зацікавленість у питанні.

Загід Краснов: Я считаю надо ставить вопрос о переизбрании руководителя 34 канала.

Кореспондент: Дарма представники комісії з дотримання законності при міськраді закликали учасників зібрання одуматися та не приймати невиважених рішень. За результатами сесії, прийнято рішення скликати акціонерів для зміни статусу телеканалу та усунення Євгена Надіона з посади директора.

Працівники 34 каналу офіційно заявили: в разі усунення Надіона та продовження тиску на керівництво, вони оголосять безстрокове голодування."

"11 канал":

"Ведучий: Депутатів міськради сьогодні збирали на позачергову сесію. Невідкладним питанням визнали не фінансово-економічну кризу, а чомусь ситуацію, яка склалась навколо частини акцій Дніпропетровського "34 каналу"…

Кореспондент: Управління комунальної власності Дніпропетровської міської ради володіє приблизно третиною акцій товариства закритого типу "Телевізійна служба Дніпропетровська", більше відомого городянам як "34 канал". Перший раз зміна акціонерів занепокоїла міських обранців рік тому: один з власників продав свою частку офшорній компанії, яку пов'язують з народним депутатом України від БЮТ Михайлом Соколовим. Міська рада вважає той продаж нелегітимним. Справою навіть зацікавились доглядачі закону, втім їхній позов, вийшовши зі стін прокуратури до господарського суду за рік так і не дійшов.

Тим часом представник офшорної компанії здійснював вплив на канал з метою заволодіти ще частиною акцій.

Євген Надіон: В этой ситуации есть полуправда, умноженная на блеф, которыми пользуются сейчас определенные политтехнологи для того, чтобы нас уничтожить. А есть правда, которую многие из вас (звертаючись до депутатів - прим. О.М.) знают. И эта правда в том, что полтора года мы жили и работали как в кошмарном сне…

Володимир Білий: …с тех пор, когда к нам в акционеры вошла кипрская офшорная кампания - там название длинное - и по доверенности от нее к нам пришел народный депутат Соколов - с тех пор у нас начались веселые дни. Полтора года просьб, предложений самих лестных со стороны Соколова мы выдержали.

Кореспондент: Свою позицію щодо проблеми висловив і мер Дніпропетровська Іван Куліченко. Він зазначив, що канал має і надалі дотримуватися збалансованої подачі інформації і не повинен бути заручником у політичній грі.

Іван Куліченко: Меня сейчас не интересует, как поделятся акционеры между кем, меня интересует, чтобы канал не использовали в политических целях, не делали заказов, и чтобы он был равноудален от всех событий и освещал жизнь в Днепропетровске, в том числе политическую, в соответствии с законом.

Кореспондент: Доказів відчуження акцій у сесії не було. Втім самі власники факт передачі цінних паперів будь-кому заперечують. Мовляв, депутат-представник офшорної кампанії, коли не заволодів інформ-ресурсом… "віддячив" інформаційною войною.

Володимир Білий: Летом господин Соколов активизировался в своих желаниях приобрести наши акции… И вдруг неожиданно несколько недель назад он появился у нас на канале вместе с еще одним народным депутатом - господином Царевым: продай Цареву акции. Соколов, как акционер, возрожать не будет, горсовет - тем болем и тогда все будет нормально.

Кореспондент: Розмови щодо своїх подальших дій депутати (на сесії - прим. О.М.) вели кілька годин. Фракції Партії регіонів, БЮТ і Блоку Лазаренка наполягли на службовому розслідуванні діяльності підприємства. В той же час колектив телеканалу висловив активний протест проти дій депутатів щодо відсторонення від виконання обов'язків Євгена Надіона.

Проте більшістю голосів депутати відсторонили від керівництва каналу його нинішнього директора і проголосували за реорганізацію акціонерного товариства у ТОВ з можливістю збільшення уставного капіталу."

11.11.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_877.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_877.php on line 244

Warning: file(./comments/cart_877.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_877.php on line 244


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_877.php on line 247


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64