Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Дніпропетровська "Свобода" вимагає від місцевої влади та правоохоронних органів запобігти проведенню антиукраїнського шабашу!

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від влади міста та обласного управління СБУ заборонити проведення антиукраїнської акції, запланованої послідовниками московсько-більшовицьких окупантів.

22 листопада 2008 року у Дніпропетровську планується проведення антиукраїнського шабашу під прикриттям нібито міжнародної науково-практичної конференції "Голод в СССР 30-х годов: історічєскіє і політічєскіє оценкі". Даний захід направлений на фальсифікацію історії України та зневажання пам'яті наших предків, яких винищували лише за те, що вони були Українцями, - заявляє ДОО ВО "СВОБОДА".

Організаторами цієї блюзнірської акції виступають антиукраїнські політичні сили, громадяни іноземних держав, які не визнали Голодомор Геноцидом Українського народу, а також громадяни України - солдати інформаційної війни, яку веде Москва проти українців і України, - йдеться в заяві. Зокрема, серед запрошених та виступаючих на цьому збіговиську значаться такі особи, як Петро Толочко, Олесь Бузіна, Сєргєй Марков, Микола Азаров, Дмітрій Табачнік ("дешевий клоун і казнокрад" за визначенням його ж однопартійців) та інші - дуже добре відомі своїми антиукраїнськими закликами та діями.

"Свободівці" нагадують, що у 2006 році Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні", в якому Голодомор 1932-1933 років в Україні визнано геноцидом Українського народу. А те, що ця так звана "наукова конференція" запланована саме на день жалоби 75-х роковин Голодомору - є нахабним та демонстративним викликом не лише пересічним українцям, а й представникам місцевої влади та служби безпеки.

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від влади міста та Управління служби безпеки України у Дніпропетровській області офіційно звернутися до суду з вимогою заборони проведення даної антиукраїнської акції, організованої послідовниками московсько-більшовицьких окупантів.

"Свобода" також звернулася до всіх місцевих патріотично налаштованих дніпропетровців та особисто до керівників всіх демократичних сил Дніпропетровщини прийти о 9 ранку 22 листопада до Будинку Профспілок та не дозволити московсько-більшовицьким окупантам паплюжити історію та пам'ять наших вбитих предків, - повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

***

Трохи згодом "свободівці" поінформували, що Дніпропетровська міськрада відмовила обласній організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в прийнятті заявки на пікетування так званої "наукової конференції" "Голод в СССР 30-х годов: історичєскіє і політічєскіє оценкі". Даний захід партійці розцінюють направленим на фальсифікацію історії України та вважають його зневагою пам'яті мільйонів українців, яких винищували лише за те, що вони були Українцями.

У своєму зверненні обласна організація ВО "Свобода" вимагала від міського голови Дніпропетровська пана Куліченка та начальника управління СБУ в Дніпропетровській області звернутися до суду з вимогою заборонити проведення даної антиукраїнської акції.

Канцелярія міської ради Дніпропетровську відмовилася приймати звернення ВО "Свобода" до міського голови та реєструвати заявку на проведення інформаційного пікету щодо вищезазначеної акції.

- В канцелярії міськради Дніпропетровська навідріз відмовилися реєструвати звернення Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода" до міського голови, повідомлення про проведення нашою політичною силою інформаційного пікету, а разом з тим і заявку на встановлення намету для розповсюдження партійної преси, яке ми проводимо щовихідних. Співробітниця канцелярії нахабно заявила, що не збирається реєструвати і тим більше передавати Куліченкові подібні звернення і заяви, - повідомила голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" Ганна Мироненко. - Після цього ми змушені були відправити повідомлення про проведення інформаційного пікету на ім'я пана Куліченка телеграмою. Таке ставлення місцевої влади до безкарного проведення в Дніпропетровську публічних антиукраїнських заходів свідчить або про те, що можливо міський голова пан Куліченко є прихильником "п'ятої колони" і діє за вказівкою Москви.
21.11.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_883.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_883.php on line 94

Warning: file(./comments/cart_883.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_883.php on line 94


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_883.php on line 97


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64