Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Російська "калінка-малінка" на українських кістках

В суботу, 22 листопада, СПЕЦКОР став одним з тих, хто, відгукуючись на заклик Дніпропетровської організації Всеукраїнського об'єднання "СВОБОДА" та інших місцевих осередків національно-патріотичних сил, прийшов до Будинку профспілок, аби взяти участь в пікеті з приводу проведення антиукраїнського заходу під виглядом міжнародного круглого столу "История Украины: кто и зачем занимается ее фальсификацией".


Місце проведення ганебного антиукраїнського дійства - Будинок профспілок - пікетували представники низки національно-патріотичних організацій, зокрема дніпропетровські осередки УНП, ВО "СВОБОДА", НСНУ, КУН, УНА-УНСО, Української партії.

У Дніпропетровську в 75-ті роковини Голодомору 1932-33 рр. місцеві регіонали разом з запрошеними "братами-слов'янами" з Росії влаштували міжнародний круглий стіл для того, аби заперечити Голодомор як геноцид українців, назвати його наслідки значно перебільшеними, сказати, що ніякого плану знищення українців у сталінського режиму не було й взагалі подати саму тему Голодомору "американським проектом", інспірованим українською діаспорою. А ще на цьому збіговиську "помаранчеву владу" на чолі з Президентом Ющенком звинуватили у "промиванні мізків" та бажанні посварити братні слов'янські - український та російський - народи, паплюжили ОУН-УПА, називали воїнів-упівців поплічниками Гітлера та виступали за те, аби Україні й Росії на підставі спільної оцінки минулого почати вибудовувати спільне майбутнє.

""Москва має покаятися за Голодомор, а не топтати нашу землю!"

- Сьогодні наша організація разом з іншими пікетує дозволений, на жаль, місцевою владою антиукраїнський шабаш, який під вивіскою "наукової конференції" проводять поплічники Москви та їхні українські холуї за ніби-то підтримки державного архіву Росії: акція, яка повністю паплюжить історію й пам'ять українців, - говорить лідер Дніпропетровської "СВОБОДИ" Ганна Мироненко. - Аналогічний захід відбувся вчора в Харкові, де в списку запрошених, про що сповіщає програмка, значились такі "великі" фахівці з історії, як, наприклад, голова ВАТ "Мотор-Січ" В'ячеслав Богуслаєв, депутати ВР: Микола Азаров, Дмитро Табачник, якого самі ж його однопартійці назвали клоуном і казнокрадом. Це люди, які чинять антиукраїнські дії і роблять антиукраїнські заяви - смішно очікувати від них "голосу правди". Вони разом з громадянами іноземної держави нав'язують сфальшовану ними українську історію... Ми тут для того, аби висловити протест українців проти фальшувань та тиску на Україну, проти брехні. Москва має покаятися за Голодомор, а не топтати нашу землю.

- Відповідно до законодавства України, тобто 39 статті Конституції, вчора ми звернулися до міської ради, тобто повідомили про проведення ВО "Свобода" пікету - про цей захід нам стало відомо тільки позавчора. Але в канцелярії мерії найнахабнішим чином нам відмовили навіть реєструвати наше повідомлення. Нам нічого не залишалося як відправити телеграму. Одначе у відповдь ми отримали телеграму про те, що якийсь секретар Мешко відмовився прийняти телеграму на адресу міського голови Івана Куліченка. Виникає запитання: то це сам мер покриває цей шабаш, чи в міській раді керують невідомі секретарі? Думаю, то є додатковим приводом для того, аби Івану Івановичу навести лад серед своїх підлеглих або нам, дніпропетровським виборцям, самим братися за це.

"Шовіністичне кодло, котре не хоче бачити Україну українською!"

- Це збіговисько організовують відверто шовіністичні сили, - висловлює своє обурення керівник Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Анатолій Сокоринський. - Вони називають себе депутатами, а я - дармоїдами з Верховної Ради, адже вони нічого не роблять! Тож вони для забавки вирішили сьогодні сказати, що не було в Україні того страхіття, яке було створене такими ж, як вони - їхніми попередниками. От вони і зібрали так звану "міжнародну конференцію". От подивіться на цих "міжнародників" - стоять собі ситі, вгодовані, в костюмах від Версачі.


Для депутата ВР від Партії регіонів, голови Дніпропетровського обласного відділення ПР Олега Царьова
75-ті роковини Голодомору - не привід для скорботи

СПЕЦКОР: Судячи з усього, їм цього дня дуже весело: он як Царьов посміхається...

- Так-так, позаяк вони ніколи не визнавали українського горя! Що їм та Україна! Повибирали... от тому народ нині і в злиднях! Якби ж в парламенті були патріоти, ті, котрі б відстоювали українські інтереси так, як це зараз робить Президент Віктор Ющенко, представники інших демократичних сил, зокрема УНП... Я щиро здивований тим, що сьогодні є люди, які можуть ставити під сумнів Голодомор - цей зумисно організований геноцид! Вони хочуть розіграти тут проросійську карту, адже служать не Україні, а Москві.

Це чужі для нашої країни люди. Вони тут живуть, не працюючи у Верховній Раді, дерібанячи землю в Дніпропетровську - оце їхня роль. Народ повинен розуміти і бачити, кого він обрав. Це - шовіністичне кодло, котре не хоче бачити Україну українською! Воно взагалі не хоче її незалежності, лише прагне повзти до Москви. Хай собі повзуть, а ми очистимось від них і будемо жити нормальною українською сім'єю.


Голова ДОО УНП Анатолій Сокоринський дає інтрев'ю місцевому телеканалу

СПЕЦКОР: Ці сили заперечують етнічну складову Голодомору, кажуть, що від голоду помирали всі, тож не варто акцентувати на національній приналежності загиблих...

- Це підступна теза, що нав'язується. Нищили саме українців, українську націю, позаяк у всі часи українці становили для імперії найбільшу загрозу. Вони завжди стояли за свою свободу і незалежність. Тільки-но відкривалась можливість, українець завжди повставав за це, брав зброю і боровся. Тому нас нищили і надалі пробують. Росія дуже боїться втратити Україну, адже за цим - погибель імперії. От вона зі всіх сил нині і намагається повернути Україну до себе. Можна лишень вітати рішення Нацради, яка заборонила трансляцію російських каналів, що опльовують нашу, українську історію, керівництво держави.

СПЕЦКОР: Проросійські сили в Україні полюбляють наголошувати на "слов'янському братерстві" українського і російського народів.То чому б тоді нашим "братам"-росіянам, демонструючи не на словах, а на ділі "слов'янську солідарність", не визнати Голодомор геноцидом "братнього" українського народу? Чому тут "братерство" ніяк не спрацьовує?

- В одній пісні співається: "Нащо мені така рідня, краще буду сиротою!". Те ж саме можна сказати про таких братів, якими вважаються росіяни. До того ж, Росія абсолютно не слов'янська країна - вона загарбала величезну кількість народів, етносів. Сьогодні це фактично скоріше мусульманська держава. А ще згадайте Андрія Боголюбського, який прийшов з цієї московської хащі і спалив Київ; не забудьте і про князьків, що жили в тих нетрях і приходили разом з Батиєм, щоб знищити Київ, допомагаючи завойовникам окупповувати наші землі. Це хвороба людей, які жили на тих територіях - загарбувати чуже. Вони не вміли в себе господарювати, тож і йшли як загарбники. Ну про яке таке "братерство" з росіянами можна вести мову? Ні про яке! Це ж підтверджено історією! Натомість, є чудові сусіди, які можуть допомогти.

"Оранжевая власть занимается откровенным "промыванием мозгов"

Тим часом головуючий на засіданні депутат ВР, керівник обласного відділення Партії регіонів Олег Царьов відкривав "круглий стіл" за участі народних обранців з Верховної Ради України та госдуми Росії, депутатів Дніпропетровських обл- і міськради, науковців з обох країн, а також лідерів місцевих осередків партій і громадських організацій відповідного спрямування. У своєму слові він таврував ганьбою "помаранчеву владу" за намагання посварити братні український та російський народи, створити з Росії образ ворога, прищепити ненависть до всього радянського й спаплюжити цінності цілої епохи в розвитку країни.

Відтак створений в Києві Музей радянської окупації "регіонал" назвав "знущанням над ветеранами Великої Вітчизняної Війни". Природно, "біло-блакитний" звинуватив Президента України в реабілітації ОУН-УПА, визначивши воїнів-упівців поплічниками гітлерівських окупантів, пригадав при цьому й батальйони "Галичина", "Нахтігаль" та "Роланд".

- Оранжевая власть занимается откровенным "промыванием мозгов"... с целью поссорить Украину с Россией, стереть нашу общую историю, оторвать молодежь от своих корней, - виступає Царьов - ...ведет массированную кампанию на то, чтобы приравнять "бандеровцев" к воинам-освободителям, унижая тем самым наших ветеранов. Все это не может не вызывать сопротивления со стороны людей, которые действительно отстаивают демократические ценности в Украине.

Инициатива проведения сегодняшнего международного круглого стола поддержана областной организацией Партии регионов, областным советом ветеранов, политическими и общественными организациями области. В работе круглого стола принимают участие депутаты Государственной думы России, народные депутаты Украины, ведущие (?! - прим. авт.) историки Украины и России, депутаты Днепропетровского областного, городского и районных советов. Хочу высказать уверенность, что сегодня в ходе работы мы сможем посмотреть на историю Украины, основываясь на объективных фактах.

"Факты сотрудничества ОУН-УПА с немецким Вермахтом доказаны"

Далі головуючий надає слово заступнику директора Национального інституту розвитку Російської академії наук Сергію Заворотному:

- ...За прошедшие годы случилось так, что между Россией и Украиной многие вопросы, проблемы, которые могли решаться на уровне межгосударственных комиссий... сегодня приобрели такую форму, когда можна говорить, что да, два народа могут столкнуть, - доповідає російський науковець. - Это случается тогда, когда история, вместо того, чтобы нею заниматься в кабинетной тиши, превращается в политизированное, идеологизированное, этнозированное оружие, способное привести к серйозному обостернию отношений...


На винесені в тему круглого столу запитання чітку відповідь дає сам склад президії та перелік учасників антиукраїнського дійства

Я хотел бы напомнить, что в свое время администрация Виктора Ющенка пообещала соорудить мемориал памяти жертв Бабьего Яра. Это было громкое обещание, были проведены серйозные конференции... Но до сих пор этого мемориала мы с вами не видим. Почему? Видимо, одна из причин этого в том, что в Бабий Яр еврейское население сгоняли переодетые в эсэсовскую форму бойцы ОУН-УПА. Вероятно, они сегодня и не позволили довести начатое великое дело до конца, которое могло стать памятником трагедии Бабьего Яра.


З розповсюджуваних на круглому столі "наукових" матеріалів

Да, наверное, можно найти исторические факты, когда те или иные ребята - бойцы ОУН-УПА - погибали за свои идеи, можно найти историю Ромео и Джульетты, но факт их сотрудничества, факты управления этой организацией подразделениями немецкого Вермахта - известны, они озвучены, приведены в многочисленных документах.

Поэтому сегодня, когда раздаются награды и Шухевичу присваивается звание Героя Украины, естественно эти вещи мы не можем игнорировать. Естественно, они вызывают резкую реакцию со стороны России.

...Во время голода в Казахстане погибло 1,8 млн. человек - это около 50 % населения этой республики. Но Казахстан не превращает тему голода в политическую. Казахстан не утверждается за счет темы голода в международных организациях, не выносит резолюций о том, чтобы признать геноцид казахского народа, потому что в этих могилах лежат советские граждане, все: русские, казахи. Неизвестно кого там больше, скорее всего казахов, наверное. Но вот во всех этих острых вопросах можно разбираться спокойно, без резких разговоров на повышенных тонах...

"Я вижу несчастных детей, которые пишут школьные сочинения на тему голода или голодомора: у них дрожат руки..."

- Спасибо за приглашение, разрешите передать вам наилучшие пожелания от депутатов облсовета, руководства области, - звертається до зібрання заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Храмцов (Партія регіонів). - Авторитетный состав участников круглого стола и обсуждаемые сегодня проблемы свидетельствуют не только о большом интересе и значении истории на современном этапе, но и позволяют на высоком научном академическом уровне рассмотреть актуальные проблемы, которые вызывают горячие споры в украинском, российском да и по существу во всех постсоветских обществах.

...В областном совете сохранился 501 кабинет, где работал Леонид Ильич Брежнев, из которого он потом пошел в Москву и 18 лет руководил страной. Москвичи точно так же могут сказать, что украинцы оккупировали Москву. Потому что в какой кабинет не зайдешь - Чебриков, следующий - Щелоков. Понятна абсурдность ситуации, когда мы начинаем говорить, что у нас была отдельная история.

...Если мы говорим о голоде, то мы должны признавать, что он охватил территории Совесткого Союза, на которых проживали десятки миллионов человек. Это историческая правда. В ней столько нашей общей истории!

...Я вижу несчастных детей, которые пишут школьные сочинения на тему голода или голодомора: у них дрожат руки... Показвыали по телевизору, как они говорили, что на них это давит, что они не могут с этим жить. Зачем подвергать детскую психику таким испытаниям?

"Никогда даже у преступного сталинского режима не было целью и задачей уничтожить именно украинцев"

- ...Мы, кончено же, ни в коем случае не можем согласиться с трактовкой голода на Украине как Геноцида украинского народа, - виступає перший секретар посольства РФ в Україні Віктор Дерев'янко, - по одной простой причине - голод не был исключительно украинским явлением, он поразил многие районы бывшего СССР и более того, начался даже не на Украине.

В 1931 году, когда на Украине еще все было благополучно, уже голодал Южный Урал, уже появились признаки голода в cеверном Казахстане, голод проявился и в Росии. И причиной этого голода, конечно же, не была цель уничтожения украинской нации. Причина была в другом - тоталитарные методы руководства, насильственная коллективизация, что усугубилось неурожаем, засухой начала 30-х годов. Никогда даже у преступного сталинского режима не было целью и задачей уничтожить именно украинцев.

История - это наука, к ней надо относиться серьезно. История - дело специалистов. История оперирует фактами и опирается на документы, но ни в коем случае не на политические лозунги.

К сожалению, не украинские ученые, и не украинцы являются инициаторами темы голодомора. Я могу позволить себе напомнить вам, что о голодоморе впервые заговорили американцы, возможно с участием и при поддержке украинской зарубежной диаспоры, которая, как вам наверное известно, на 90 % состоит из эмигрантов из Западной Украины, где не было никакого голода вообще, поскольку она не входила в состав тогдашнего СССР.

И более того, могу сказать: Джеймс Мейс, который сейчас превозносится официальной пропагандой, которого сейчас называют то ли самым украинским американцем, то ли самым американским украинцем, в принципе, не представлял какой-либо значимости для исторического научного мира США до тех пор, пока он не занялся проблемой голода на Украине. Вот как только он ею занялся, получил всемерную поддержку со стороны руководящих органов США - прежде всего госдепартамента и, соответственно, финансирование.

Я хочу сказать, что это не украинский проект, это - американский проект. Впрочем, подобные проекты США реализуют не только на Украине и, к сожалению, последствия от их реализации могут быть самыми плачевными. Об этом же нам говорит недавний пример агрессии против Южной Осетии, которая для Грузии и грузинского народа окончилась плачевно, а для осетинского - просто трагически.


Поки учасники круглого столу як могли паплюжили Україну, в Будинку профспілок, де відбувався ганебний захід, турботливо готували стіл для перерви на чай та каву

Ще один російський гість, депутат держдуми, виступив за те, аби на підставі узгоджених оцінок спільного минулого Україна та Росія взялися за розбудову спільного майбутнього.

Ну, як тобі, Українцю, читаються наведені тут рядки з промов виступаючих на "круглому столі"? Як сприймаються закладені в них смисли, ідеї? І таке говорять нам в скорботний день 75-тих роковин Голодомору наші "брати"-росіяни, які спеціально приїхали для цього до краю, що є одним з найбільш постраждалих від геноциду голодом. Найгірше, що з ними погоджуються й ті, котрі живуть на нашій землі і є однієї крові з нами - вони залюбки підспівують цим чужим для українців російським пісням і, "за кампанію", запопадливо підтанцьовують в жахливому танку на українських кістках.

Не в силах більше витримати подібної наруги над Україною, її історією та національною гідністю українців, пішов з цього мерзотного збіговиська манкуртів-янучарів... Пішов, аби ввечері, на згадку про мільйони безневинних жертв Голодомору, запалити свою свічку пам'яті.

Читай також:
"Дніпропетровська "Свобода" вимагає від місцевої влади та правоохоронних органів запобігти проведенню антиукраїнського шабашу!"

""Забуттю не підлягає!": виставка-хроніка комуністичної інквізиції на центральній міській площі ім. леніна "
22.11.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_884.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_884.php on line 245

Warning: file(./comments/cart_884.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_884.php on line 245


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_884.php on line 248


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64