Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Депутат ВР Михайло Соколов заявляє,
що конфлікт на "34 каналі" вичерпано

Під час проведення чергової сесії Дніпропетровської міськради, яка через тривалий ремонт сесійної зали мерії вже вкотре проходила в Будинку профспілок, дніпропетровський депутат ВР від БЮТ Михайло Соколов на влаштованому ним в кулуарах брифінгу для журналістів прокоментував останні події на "34 каналі":

- Два тижні тому назад зібралась позачергова сесія міськради з приводу завуальованого відчуження акцій керівниками "34 каналу", так от ця інформація підтвердилася, - говорить М. Соколов. - А вчора ми стали свідками абсолютно дивного ефіру, насиченого недостовірною інформацією. Багато депутатів міськради, незважаючи на те, що цей канал в першу чергу - міський, заснований і створений міськрадою - не змогли навіть потрапити на його поріг. Ми бачили деякі альтернативні інтерв'ю на інших каналах, які давали депутати різних фракцій на ганку "34-ки".

Ціла низка охоронних компанійі під орудою директорів змусили працювати телестудію в режимі облоги: це і охоронна фірма "Левіт", і охоронці "Вєта" та молодики, які більше були схожі на рекетирів. Нині цьому неподобству покладено край і я переконаний, що канал буде набагато демократичнішим, ніж той ефір, який ми бачили вчора. Цей телемарафон вже закінчився і зараз канал працює в звичному режимі.

Сьогодні ми прийшли до спільного знаменника і директори каналу визнали свою помилку - підтвердили, що інформація про так зване рейдерське силове захоплення неправдива, вона виключена. Якщо ви ще не встигли подивитись - сюжет був між 8-ою і 9-ою годинами ранку - думаю, будуть повтори ранкового прямого ефіру з круглим столом за участі керівників коаліції міськради.

Вважаю, що компанія, яку я представляю, продемонструвала позитивний приклад невтручання в журналістську редакційну політику і лишень сприяла покращенню й розширенню мовлення.

- Чи будете ви та міськрада відстоювати свою позицію в судах? - цікавляться журналісти.

- Переконаний, що після мирних перемовин мудрість взяла гору і все повернеться на "круги своя" без судів. Питання вже, фактично, вирішене, в тому числі і з акціонерної точки зору.

- Чи буде на призначених на 26 грудня зборах акціонерів виноситися питання щодо зміни керівництва?

- Ще є місяць, дуже вирогідно, у випадку, якщо комісії прийдуть до спільного висновку і рекомендуватимуть акціонерним зборам переобрати керівництво, то на ньому може бути прийнято радикальне рішення. Але враховуючи зобов'язання, взяті на себе керівництвом каналу - всебічно і об'єктивно висвітлювати інформацію, давати можливість всім депутатам і простим громадянам, які цього бажають, приходити на ефір і висловлювати свою позицію, я переконаний, що наша сторона не буде ініціювати зміни в складі керівництва. А реорганізація, яка вже намічена у відповідності з рішенням міськради, унеможливить будь-які агресивні дії з боку третіх осіб, які не є акціонерами.

Реорганізація полягає в тім, щоб акціонерне товариство, яке, на жаль, найбільш незахищене від недружніх поглинань, перетворити в ТОВ, де ключовим акціонером виступатиме міськрада. На сьогодні в ЗАТ у міськради 32 % акцій і міський голова Іван Куліченко запропонував збільшити їх до 41 %. Якщо міськрада знайде кошти на внесення в статут підприємства ще на 9 % більше, то - нема питань. Для цього потрібні будуть рішення сесії. Якщо ж ні - залишатимуться ті ж 32 %, як і було.

- За яку суму керівники "34 каналу" продали свої акції?

- Це був не продаж, а схема з заставою і там сума договору, я це вчора показував у прямому ефрі, дуже незначна. Мабуть, директори каналу відчували складний матеріальний стан і кожному з них перед кризою були необхідні 128 тис.грн., у зв'язку з чим вони й заклали акції і в результаті - втратили їх. Але, переконаний, після проявленої нашою стороною толерантності в переговорному процесі, все нормалізується і ніхто не буде незаконно вчиняти у відношеннях один з одним.

- Ви сказали, що керівники каналу визнали свою помилку - в чому саме? - поцікавився я в Соколова.

- В тому, що вони ініціювали голодування ніби-то у зв'язку з загрозою рейдерського захоплення. На той час рейдерське захоплення фактично мало місце з їхнього боку, що створило великий дискомфорт для творчого колективу, журналістів. Позачергова сесія міськради якраз і прагнула правового вирішення питань.

- Ви поскаржились на необ'єктивність вчорашнього телемарафону, одначе самі мали можливість висловити свою позицію в ефірі "34 каналу", - продовжив свої запитання, - то які у вас претензії?

- Для того, аби добитися цієї коротенької 20-ти хвилинної промови, я перебував на каналі 2,5 години. Мені не давали можливості виступити, не звертали увагу на документи, які підтверджували достовірність відчуження акцій. Мені розповідали про необхідність технічної перерви, але незважаючи на це, в ефірі демонструвалися сюжети пасквільного змісту з моїми фотографіями та інших колег, які не мають до цього жодного стосунку. Депутат міськради від БЮТ Олена Бочарнікова приїхала на телеканал в 15:00, поїхала звідти - в 17:00, дві години добивалася в кабінеті Надіона права взяти участь в телемарафоні - але безуспішно. Вчора мені декілька осіб сказали, що жодного разу, незважаючи на свої намагання, так і не змогли додзвонитися на "34-й".

- А як на мене, то це не було проблемою: багато жителів міста приходили на "34 канал" і без перешкод висловлювали на камеру своє ставлення до подій, які там відбуваються, - зауважує кореспондентка Радіо "Ера" Наталія Біловицька .

- Це така уява склалася у глядачів.

- Але ж я там була і все бачила.

- А як "пропускали" людей, теж бачили?

- Так, я назвалася і пройшла без проблем, - з посмішкою констатує журналістка.

- От бачите, ви самі смієтеся, тому що це - смішно! - відповідає народний обранець і раптом абсолютно несподівано й незрозуміло за що робить журналістці зауваження з приводу її поведінки, - послухайте, ви просто грубо поводитеся.

- Грубо??? - щиро дивується та.

- Ну, іронічно... - вточнює Соколов і, прощаючись, йде.

Читай також:
"Дніпропетровські депутати звинувачують муніципальний "34 канал" в "аморалці" і вимагають зміни редакційної політики"

"На "34 каналі" заявили про готовність розпочати безстрокове голодування"

"Органи влади мають забезпечити захист журналістів від політичного та економічного тиску"
26.11.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_886.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_886.php on line 146

Warning: file(./comments/cart_886.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_886.php on line 146


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_886.php on line 149


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64