Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Першому секретарю посольства РФ в Україні В. Дерев'янку
- персону нон-ґрата!

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" звернулось до МЗС України та СБУ з вимогою з'ясувати обставини антиукраїнських висловлювань першого секретаря посольства РФ в Україні, помічника посла з питань безпеки Віктора Дерев'янка під час так званого міжнародного круглого столу "История Украины: кто и зачем занимается ее фальсификацией", що відбувся 22 листопада 2008 року у Дніпропетровську, - повідомляє прес-служба місцевої організації партії.

22 листопада 2008 року, в день жалоби за жертвами Голодомору 1932-1933 років, у Дніпропетровську Партія регіонів спільно з КПУ провели як міжнародний круглий стіл "История Украины: кто и зачем занимается ее фальсификацией" антиукраїнський захід, в якому брали участь представники Російської Федерації.

Цей "круглий стіл" став продовженням антиукраїнських провокацій, які інспірує Кремль з метою "відбілити" організаторів Голодомору, звести наклепи на дослідників геноциду української нації, спаплюжити борців за державну незалежність України та принизити пам'ять понад десяти мільйонів українців, замордованих голодом у 1932-33 роках. Перед Дніпропетровським "круглим столом" подібний антиукраїнський захід відбувся 21 листопада у Харкові під виглядом міжнародної науково-практичної конференції "Голод в СССР 30-х годов: исторические и политические оценки".

Не всі "науковці" з Москви могли похвалитися науковими ступенями, але це не завадило їм давати "наукові" оцінки Голодомору, як це зробив перший секретар посольства Російської Федерації в Україні, помічник посла РФ з питань безпеки В. І. Дерев'янко. Обурює як промова В. І. Дерев'янка на цьому зібранні, зміст якої передали ЗМІ (додається) і яка порушує Закон України "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні", так і те, що він цю промову виголошував. Посада громадянина РФ В. І. Дерев'янка - помічник посла РФ з питань безпеки - як свідчить світова практика, безпосередньо пов'язана зі спецслужбами Росії. Враховуючи суцільну кагебізацію держапарату Російської Федерації, цілком можливо, що В. І. Дерев'янко є кадровим співробітником ФСБ.

Таким чином, можна припустити, що співробітники спецслужб недружньої держави, які мають дипломатичний статус, не лише організовують антиукраїнські провокації в Україні, а й беруть у них безпосередню публічну участь. У Дніпропетровську нахабство перейшло всі межі: керівник агентури, не криючись, давав інструкції своїм агентам щодо того, як здійснювати інформаційні диверсії проти України: навчав, як заперечувати Голодомор.

Вимагаємо від Міністерства закордонних справ України та Служби безпеки України:

- з'ясувати обставини антиукраїнських висловлювань першого секретаря посольства РФ в Україні, помічника посла РФ з питань безпеки Віктора Дерев'янка під час так званого міжнародного круглого столу "История Украины: кто и зачем занимается ее фальсификацией" 22 листопада 2008 року у Дніпропетровську і вжити заходів, які перешкодили б громадянам Російської Федерації, передусім представникам дипломатичного корпусу, які мають стосунок до спецслужб РФ, здійснювати антиукраїнські провокації;

- оголосити першого секретаря посольства РФ в Україні, помічника посла РФ з питань безпеки Віктора Дерев'янка персоною нон-грата за порушення українського законодавства;

- перевірити представників Партії регіонів та КПУ, які організували так званий міжнародний круглий стіл "История Украины: кто и зачем занимается ее фальсификацией" 22 листопада 2008 року у Дніпропетровську, на причетність до спецслужб Російської Федерації.

Додаток:

Із виступу першого секретаря посольства РФ в Україні Віктора Дерев'янка 22 листопада 2008 року в Дніпропетровську на так званому міжнародному круглому столі "История Украины: кто и зачем занимается ее фальсификацией":

- ...Мы, кончено же, ни в коем случае не можем согласиться с трактовкой голода на Украине как Геноцида украинского народа по одной простой причине - голод не был исключительно украинским явлением, он поразил многие районы бывшего СССР и более того, начался даже не на Украине.

В 1931 году, когда на Украине еще все было благополучно, уже голодал Южный Урал, уже появились признаки голода в cеверном Казахстане, голод проявился и в Росии. И причиной этого голода, конечно же, не была цель уничтожения украинской нации. Причина была в другом - тоталитарные методы руководства, насильственная коллективизация, что усугубилось неурожаем, засухой начала 30-х годов. Никогда даже у преступного сталинского режима не было целью и задачей уничтожить именно украинцев.

История - это наука, к ней надо относиться серьезно. История - дело специалистов. История оперирует фактами и опирается на документы, но ни в коем случае не на политические лозунги.

К сожалению, не украинские ученые, и не украинцы являются инициаторами темы голодомора. Я могу позволить себе напомнить вам, что о голодоморе впервые заговорили американцы, возможно с участием и при поддержке украинской зарубежной диаспоры, которая, как вам наверное известно, на 90 % состоит из эмигрантов из Западной Украины, где не было никакого голода вообще, поскольку она не входила в состав тогдашнего СССР.

И более того, могу сказать: Джеймс Мейс, который сейчас превозносится официальной пропагандой, которого сейчас называют то ли самым украинским американцем, то ли самым американским украинцем, в принципе, не представлял какой-либо значимости для исторического научного мира США до тех пор, пока он не занялся проблемой голода на Украине. Вот как только он ею занялся, получил всемерную поддержку со стороны руководящих органов США - прежде всего госдепартамента и, соответственно, финансирование.

Я хочу сказать, что это не украинский проект, это - американский проект. Впрочем, подобные проекты США реализуют не только на Украине и, к сожалению, последствия от их реализации могут быть самыми плачевными. Об этом же нам говорит недавний пример агрессии против Южной Осетии, которая для Грузии и грузинского народа окончилась плачевно, а для осетинского - просто трагически.


опубліковано на сайті: http://spetskor.dp.ua/art_884.php
Прес-служба ДОО ВО "Свобода"


Місце проведення ганебного антиукраїнського дійства - Будинок профспілок - пікетували представники низки національно-патріотичних організацій, зокрема дніпропетровські осередки УНП, ВО "СВОБОДА", НСНУ, КУН, УНА-УНСО, Української партії.

Читай також:
"Російська "калінка-малінка" на українських кістках"

"Дніпропетровська "Свобода" вимагає від місцевої влади та правоохоронних органів запобігти проведенню антиукраїнського шабашу!"

"Забуттю не підлягає!": виставка-хроніка комуністичної інквізиції на центральній міській площі ім. леніна "

30.11.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_889.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_889.php on line 147

Warning: file(./comments/cart_889.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_889.php on line 147


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_889.php on line 150


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64