Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Україна, яку ми втрачаємо
Свобода слова проти національних українських інтересів

Нещодавно на одному з численних загальнонаціональних ток-шоу, присвячених підсумкам газового конфлікту, депутат ВР від Блоку Литвина "пан" Гриневецький чітко й однозначно висловив свою й, слід розуміти, всіх литвинівців позицію з цього приводу. "Народний обранець" з неприхованим презирством і зневагою поглузував з Президента України Віктора Ющенка за те, що той, бачте, постійно згадує про Голодомор, говорить про визнання і вшанування УПА та агітує за вступ України до НАТО і в той же час хоче дешевого газу з Росії.

Отже, за Сергієм Гриневецьким виходить, що це несумісні речі: або Голодомор, УПА і НАТО, або дружні стосунки з Росією, а відтак і за прийнятними цінами - газ. Іншими словами, нардеп пропонує нам свою шкалу морально-етичних, політико-ідеологічних цінностей, де дешевший, хоч на місяць, газ з Росії вартий того, аби всім нам гуртом і враз перетворитися на "хохлів-малоросів" та вмить й навіки забути про своє коріння; зректися трагічної й водночас героїчної минувшини та сподівань на світле прийдешнє; замовчати своє горе; втратити, як нації, місце в часі і просторі; відмовитись від того, без чого неможлива національна ідентичність й самоусвідомлення, що ми - УКРАЇНЦІ!

Цим "литвиноподібний" не лише яскраво засвідчив свої особисті "раболєпіє" й меншовартість перед "великоросами", а й принизив національну честь і гідність всіх співвітчизників - патріотів Батьківщини.

Хоча що від цього діяча було очікувати? Шкода, правда, що свого холопства він не лише не соромиться, абсолютно не усвідомлюючи його, але й декларує в "назіданіє" завдяки телебаченню на всю Україну. Інша річ, що така антиукраїнська риторика не зустрічає належної відповіді - рішучої відсічі.

Ба навіть більше - і це справді шокує! - така ж ідеологічна жуйка позастрягала в зубах й колишніх "помаранчевих побратимів", хто підпрягався видавати з себе патріотичних, проукраїнських, проєвропейських, а тепер, аж слиною бризкаючи від ненависті до Ющенка, озвучують на подібних телепередачах та зі сторінок преси практично те ж саме.

Це стосується і "біло-сердешних", і "народних самооборонців", і навіть формальних "нашоукраїнців". У такий спосіб, через подібних "достойників" українські ЗМІ мимоволі перетворюються на масового ретранслятора антиукраїнських, зрадницьких по відношенню до України ідей.

Я вже не кажу про те, з якою люб'язністю та регулярністю українські ефіри надаються нашим "братам-слов'янам" з Росії на зразок Затуліна, Рогозіна, Лєонтьєва, Жириновського та іншим кремлівським речникам, аби вони безперешкодно розповідали про своє, російське бачення вирішення "українського питання".

Така антидержавна вакханалія на українських загальнонаціональних телеканалах є неприпустимою, але найгірше, що промови одіозних російських політиків - відвертих імперських шовінюг та великодержавних хамів знаходять підтримку в українських учасників "шоу" - їм починають підспівувати свої ж: представники українського політикуму та ще й під схвальні оплески (?!) присутньої в студії й ніби спеціально для цього підібраної глядацької аудиторії.

Ви лишень послухайте портнових, писаренків, зубових, томенків (!) кулікових, які з цинічними і зухвалими посмішками на вустах дорікають Ющенкові тим, що і "гриневецькі": надто, бачите, "захопився" Ющенко голодоморами та славною минувшиною, затуркав всіх НАТО та "якоюсь там", як одного разу мовив нинішній віце-спікер від БЮТ, Грузією. А їхнім зухвалим й цинічним жартам та пересмішкам з приводу Помаранчевої революції - кінця й краю немає.

Те, що Майдан і Ющенка, як можуть, паплюжать янучари - видається справою звичною і природною, але коли до них приєднуються колишні "польові командири" та ще й у своїх стараннях випереджають біло-блактино-червоних… чи не занадто? Жах та й годі!

Внутрішньо-політична ситуація в країні й те, як вона відображається в публічних дискусіях політиків на голубих екранах, все більше наводить на тривожні припущення, що Україну немов навмисно, ніби на відпрацювання отриманого звідкись замовлення, вперто й цілеспрямовано підштовхують на шлях стратегічної національної поразки, за якою - суцільна руїна.

Така сумна перспектива виглядає цілком реальною, коли вже зараз численні адепти кремлівської ідеї в Україні фактично закликають повернутися до імперських "братньо-слов'янських" обіймів, облишивши при цьому дратівливі й небажані для російського вуха та свідомості теми. Чи не дійде так до того, що нам запропонують вибачатися перед Росією лишень за те, що ми - українці і хочемо мати дружні відносини з Росією, будучи рівними, а не васалами?

Висуваючи Главі держави згадувані претензії, вороги Віктора Ющенка дорікають йому саме за те, за що національно-свідомий громадянин має бути вдячним своєму Президенту. І глузуючи з національного лідера саме в представленому контексті, вони насміхаються не стільки над самим Віктором Андрійовичем, скільки над його українськістю, глибоким патріотизмом і любов'ю до рідної землі - вони зневажають в Президенті Україну.
03.02.2009

PS. (від 05/02/2009): "Україна, яку ми втрачаємо", розміщена автором на "Народній правді", викликала серед відвідувачів цього веб-ресурсу певний резонанс, про що свідчать виставлені статті оцінки (співвідношення голосів "за" і "проти") та її обговорення.

"НП" - один з Інтернет-проектів "Української правди", створений спеціально для того, аби читачі мали можливість розміщувати власні матеріали, фоторепортажі та подавати лінки на статті інших веб-ресурсів, які вважають цікавими.

Лінк на Народну Правду

Ось деякі з коментарів та відгуків, що з'явилися під публікацією:

Лінк на Народну Правду

Лінк на Народну Правду

Лінк на Народну Правду

Лінк на Народну Правду


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_923.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_923.php on line 142

Warning: file(./comments/cart_923.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_923.php on line 142


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_923.php on line 145


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64