Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


СПЕЦКОРпредставляє:

Док Марті Біф Тенен
Кристофер Ллойд, Майкл Дж. Фокс і Томас Ф. Вілсон
Машина часу - Долоріан Годинник в машині часу Машина часу - Долоріан
у політико-пригодницькому, футуристичному СПЕЦ-проекті
Олексія МАЗУРА

ЧАСТИНА - ІІI:

МАЙБУТНЄ. NET

(частини І - ІІ)

Док Марті

- Господи, які жахливі речі мені довелося побачити протягом моєї останньої подорожі в часі! Марті, мені й досі моторошно!
- Де мандрував і про що ведеш мову, Док?

Док Марті

- Я щойно повернувся з України 2010 року! Сили небесні! Марті, якби ти лише знав, на що перетворилася ця прекрасна країна після президентських виборів! Таке не могло примаритися в найжахливішому сні.

- Запитай в мене, хто став президентом? Той, проти кого виступив Майдан, про кого мільойни українців під час Помаранчевої революції по всій країні в унісон скандували "Зека - геть!", той, хто організовував масові фальсифікації результатів голосування на президентських виборах-2004 - ЯНУКОВИЧ! У 2010 році двічі незасуджений "Хам" здобув найвищу посаду в Україні! Марті, у порівнянні з цим рецидивістом наш мерзотний Біф Теннен - сама невинність, просто ангел!

- Невже це правда, Док? Як таке могло статися?
- Це результат постійних суперечок між лідерами демократичних сил, справжньої війни між Президентом Ющенком та Прем'єркою Тимошенко. Здається, ці двоє доклали максимум зусиль, аби забезпечити Януковичу президентство, а Україні - цілковиту руїну, абсолютну національну катастрофу! Саме їхня особистісна ворожнеча спричинила ланцюгову реакцію подій, що обернулися для країни фатальними наслідками. Адже у такий спосіб було перекреслено гідне майбутнє країни, все полетіло шкереберть! Розвиток подій пішов за найгіршим сценарієм - часово-просторовий контініум України зазнав непоправних змін.

- Прихід до влади Януковича зробив цю нещасну країну невпізнаваною! Адже невдовзі всі демократичні перетворення, яким наприкінці 2004 року відкрив шлях Майдан, були вмить і разом згорнуті. Передусім, свобода слова знову стала удаваною, оскільки вона залишилася лишень для певного кола політиків - представників правлячої біло-блакитно-червоної коаліції. Відтак на телевізійних каналах - безліч ток-шоу, але на них, як в "старі добрі" кучмівські часи, ті ж самі обличчя й жодних представників опозиції! Хоча трапляються і виключення: буває, запросять когось з опозиціонерів, проте в студії роблять все, аби політики з помаранчевого табору були сприйняті глядачами як невдахи, клоуни, неадекватні люди. Над цими запрошеними відверто глузують та насміхаються як їхні опоненти, яким зазвичай на таких програмах забезпечують чисельну перевагу, так і відповідним чином підібрані хронікери, експерти, журналісти. І все це - під гучні оплески студійної аудиторії.

А що сталося з історією України? Вона теж була переписана: воїни ОУН-УПА затавровані фашистами та гітлерівськими поплічниками. Голодомор 1932-33 років визнано як суто природне лихо і то з наслідками, значно перебільшеними "фальсифікаторами" від Ющенка. Нова інтелектуальна "еліта", що прийшла на керівні посади у Міносвіти, Держкомархів та науково-дослідницькі інститути після зміни влади, рішуче заперечила штучний характер голоду 1932-33 рр. та його етнічну складову. Голодомор перестали вважати навмисно зорганізованим, вживання слів "геноцид українців" опинилося під забороною.
Проти представників національно-демократичних сил розпочалися репресії: спочатку "тихі " - їх стали замовчувати в пресі, припинили запрошувати на телеефіри, - а потім й гучні - аж до кримінальних переслідувань та навіть показових судових процесів! Чимало з провідників патріотичного руху, які не схотіли ставати адептами нового режиму, опинилися під домашнім арештом, за гратами та навіть в психіатричних клініках! Деякі були вимушені емігрувати за кордон.

Російській мові надано статус державної, що потягло за собою різке скорочення вживання української - фактично, це рішення стало законодавчим оформленням нерівних станів для розвитку обох мов, воно підірвало позиції української мови, сприяло встановленню панівного статусу російської. Природно, що в школах після цього різко зменшилися години української й натомість значно збільшилося викладання російською. Та й взагалі переважна більшість шкіл з української мови навчання була переведена на російську, вона отримала преференції в державних установах й культурних закладах, ЗМІ та інших сферах.
По країні пішли хвилі "музично-пісенних фестивалів слов'янської культури", а також науково-практичних конференцій, присвячених спільній історії "братніх народів". Всі ці заходи з переважною більшістю російських учасників були об'єднані єдиною, сказати б, "просвітницькою", слов'янофільською тематикою. Псевдомистецькі форуми, як от "Славянские песни", "Слов'янські голоси","Мы - славяне!", "Слов'янське братерство", "Брати-слов'яни","Славянский стиль", "Славянская мозаика", "Слов'янська альтернатива", "Славянский мир", "Славянское единство" мали на меті всіляко підкреслювати спорідненість російської й української культур та нав'язувати українському суспільству їхнє сприйняття як чогось цілісного і неподільного.

А на так званих науково-практичних конференціях з цілими десантами московських вчених насаджувалися лишень російські погляди та версії історичних подій, повністю відповідні офіційній лінії Кремля. Це були такі собі антиєвроінтеграційні, антинатівські й антиамериканські дійства, на яких "славянский мир" протиставлявся західному - ворожому в розумінні організаторів заходів, й натомість оспівувалося воз'єднання братніх народів України, Росії і Білорусі задля противаги неслов'янам та "небратнім" слов'янам. Зрадниками "слов'янської єдності" були проголошені болгари, чехи, словаки, словенці, поляки, македонці - ті, чиї країни вступили до НАТО. Таке практичне втілення мала розгорнута пропаганда "слов'янської ідеї" для України - курсу на подальше зближення з Росією, а насправді - поглинання нею української держави. Відтак українець на своїй рідній землі дедалі більше ставав упослідженим й ущемленим як в культурній, так і політичній сферах.
Зрозуміло, що за таких умов на євроатлантичній інтеграції країни було поставлено великих хрест. Країну відвернуто не лише від НАТО, але й Європейського Союзу. Україна фактично втратила самостійність у здійсненні зовнішньої політики, яка стала повністю залежною від Росії - підконтрольною волі Кремля.
Музей "Радянської окупації" перетворено на музей "Радянської Слави". Розпочато компанію з реабілітації Сталіна та виправдання сталінізму. По всій країні почали відновлювати пам'ятники комуністичним тиранам і більшовицьким катам, російським царям та імператрицям, політичним діячам різних історичних епох, пролетарським письменникам і знову заходилися перейменовувати вулиці на честь радянських вождів тощо. Справжнім кощунством, знущанням над українством виглядали влаштовувані владою на таких заходах виступи одягнутих у вишиванки співочих ансамблів й танцювальних колективів, бандуристів, кобзарів.

- Це дійсно жахливо, Док... Не можу повірити, що все це правда.
- Правда, Марті, але не вся! Так от, щоб ти знав, газотранспортна система України таки була повністю передана Росії, що лишень зміцнило фактичну російську окупацію колись вільної демократичної країни з тотальним нав'язуванням їй російських стандартів у всьому: соціально-політичному житті, національно-культурній, історичній сферах.
Але найприкріше, що такий сценарій, в тому числі доведення "Нафтогазу" до банкрутства, був запрограмований ще 2009 року укладеними в Москві газовими контрактами з "Газпромом". Як виявилось, ці договори були супроводжені низкою таємних угод, якими Тимошенко намагалася здобути прихильність Кремля, а з нею - й санкцію на президентство в Україні. І тривалий час все йшло до цього: на посаді голови Уряду Леді Ю почала приторговувати національними інтересами України, ніби вела власний бізнес. Все в її діяльності було підкорено лише єдиному - здобуттю президентської посади. Владні інстинкти амбітної жінки затьмарили їй розум. Тож, русифікація України набрала чималі оберти ще за прем'єрства Тимошенко.
Одначе, попри всі старання Юлії Володимирівни догодити медвєпутіним, у вирішальний момент в Москві все ж таки вирішили зробити ставку на більш надійного й "ріднішого" Януковича. Відтак, разом із втратою політичних та громадських свобод, євроатлантичного вектору розвитку країна повністю позбулася самостійності у зовнішній політиці, загубила свою національну ідентичність, фактично перестала бути Україною, а отже винесла вирок своєму майбутньому.

Біф Теннен

- Про що це вони патякають? Знову щось про майбутнє та ще й мене, Біфа Теннена згадують?.. В Україні переміг Янукович? Для цього не потрібно було подорожувати в майбутнє, адже це стало ясно задовго до 2010 року!

- А той Янукович, скажу я вам, справді чимось схожий на мене. Такий же поганець, тільки більш зухвалий. І я б міг досягти всього, що і він, але не тут. На жаль, в демократичній країні колишні кримінальні злочинці й рецидивісти президентами не стають. Шкода, адже я теж розуміюся на "понятіях".

- Сили небесні! Борони нас, Боже, від таких президентів!

- Док, але невже не можна нічого вдіяти - допомогти українцям? Хіба вже несила скорегувати ситуацію та виправити цей потворний варіант НЕукраїнського майбутнього?
- Я вже думав над цим, друже, і навіть накреслив певний план дій... Не знаю, Марті, чи вдасться нам, але, принаймні, можемо спробувати. Нехай Господь благословить нас!..


07.02.2009Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_925.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_925.php on line 206

Warning: file(./comments/cart_925.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_925.php on line 206


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_925.php on line 209


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64