Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Любіть Росію!". Братам-малоросам

Кремлівська куртизанка

В поміч політтехнологам виборчого штабу БЮТ та спічрайтерам прем'єр-міністра України. Можливий варіант промови та вірогідні тези для виступу кандидата в Президенти України, голови Кабміну Юлії Тимошенко на зустрічах з виборцями. Розраховано на проросійськи налаштований, потенційний БЮТівський електорат центральної, східної та південної України й тих, хто спить і бачить Україну новою автономією, а ще краще - губернією в складі Російської Федерації.

"Дорогі мОї (з обов'язковим наголосом на "О") українці! Послухайте, що я вам зараз скАжу! Звертаюсь до вас, як очільниця Уряду й майбутній Президент України!

Любі співвітчизники, мАлю вас, благаю: любіть Росію, як сонце, любіть! Любіть її, як люблю я! Просто любіть Путіна! Любіть Мєдвєдєва, любіть Газпром!

Злі націоналістичні язики стверджують, що там нас вважають меншими братами, хАхлами-малАросами. Навіть якщо і так - ну то й що з того? Давайте просто не зважати на це. Тому що так буде краще для росіян і спокійніше для нас з вами і тоді ми точно, завжди будемо з газом.

І якщо, приміром, умовою для дружніх добросусідських взаємовідносин наші брати-слАв'яни росіяни поставлять введення в Україні російської мови як другої державної - то які в нас будуть підстави не зробити цього?

А попросять з МАскви: не згадувати про якийсь там ГАлАдАмор чи, приміром, затаврувати вояків ОУН-УПА як гітлерівських поплічників; або ж забути про НАТО, а з тим і взагалі про євроінтеграцИю; або проголошувати анафему Мазепі й проклинати його як зрадника не лише в церквах Московського патріархату, а по храмах всіх християнських конфесій - то чому б нам, українцям, не виконати ці дружні пАбажання?

Чи нам і надалі краще дратувати Росію Полтавою, Конотопом, Батурином, Крутами, ГАлАдамором, ОУН-УПА, НАТО та іншим подібним?

20 березня, дорогі мОї, Віктор Андрійович святкував у Мазепинцях 370-ти ліття від дня народження Мазепи. Знаєте, в Полтаві навіть хотіли виділити гроші з Абласного бюджету на пАбудову пам'ятника гетьману. Але, Слава Богу, в тому числі і завдяки гАлАсам фракцИї БЮТ, таке рішення було заблАковано. Ви уявляєте, що б це було - поставити нині пам'ятник цьому зраднику Петра І і Росії- зараз, коли я будь-що намагаюся навести дружбу з Російською Федерацією?

Чи не час бути прагматиками? Чи не краще б було замість Мазепи вшанувати Катерину ІІ? Так, як це вже зробили нормальні люди в Одесі та тільки-но збираються в Луганську і інших гАрАдах? Це б лише зміцнило наші дружні відносини з Росією, а наш, з дозволу сказати, президент, очі б мої його не бачили, висуває ініціативи, які тільки сіють розбрат і ворожнечу між двома братніми слАв'янськими народами, весь час говорячи про НАТО, ГАлАдамор, присвоюючи Шухевичу звання Героя України, реабілітуючи ОУН-УПА, віншуючи Мазепу… Скажіть, хіба ми з таким президентом України можемо розраховувати на дешевий газ для України, на дружні відносини з РАсією! Та ні і ще раз ні!

Чи не час вже покласти цьому край! Асабисто я впевнена - давно пАра!

Може вас вводить в Аману наявність в мОїй кАманаді таких "державників" як колишній УНСовець Андрій Шкіль, гАлава Національної спілки письменників Володимир Яворівський, керівник ВУТ "Просвіта" Павло Мовчан та інших, хто там ще є, "націонал-патріотів"? Та не бійтеся їх, не хвилюйтеся! Невже ви ще не зрозуміли, що вони - лишень моє прикриття, яких я, там де треба, використовую як фігові листочки. Та будьте ж спАкійні, дорогі мОї - не вони визначають пАлітику Блоку, і не змогли б визначати, навіть якби захотіли. Подивіться, хіба хто-небудь з них сказав хоч слово на знак протесту проти моїх дій, хіба наважився піти всупереч політиці, яку я здійснюю. Ні! І ніколи цього не буде!

Сама ж я, як прем'єр-міністр України, вже давно дію в чітко обраному мною напрямку. Сподіваюся, ви пам'ятаєте, як наша кАаліційна кАманда гАлАсувала па Грузії, пригадуєте, які невигідні для України газові кАнтракти уклала і як я на Мюнхенському саміті відмовилася від курсу України до НАТО, аргументувавши це, зокрема, небажанням Росії бачити Україну в Альянсі, бо інакше вона перестане з нами дружити.

Бачили, як я гАлАсами 49 БЮТівців відставила Огризка, після того, як він зневажливо висловився про російського посла Черномирдіна? Невже ви думаєте, що це простий збіг і що я все це як слід не підготувала, не прорахувала? Хіба така спАнтанна самАстійність волевиявлення у вигляді 49 гАлАсів від фракції БЮТ та ще й по такому важливому питанню мАжлива в політичній силі, яку я Ачолюю! Хіба ви думаєте, що я роблю це просто так? Та ні і ще раз ні!

Ви думаєте, це я просто так звернулася з проханням про позичку в 5 млрд. доларів саме до Росії? Хіба я не могла звернутися до якоїсь іншої більш заможної, розвинутої країни? А хіба ситуація в самій Расії набагато ліпша за нашу, щоб вони так просто взяли і люб'язно дапамагли нам. Це ж ще один, суто палітичний крок на обраному мною шляху! Ви думаєте, отримавши такі гроші Україна зможе розрахуватися у майбутньому, не поступившись своїми стратегічними підприємствами чи не розплатившись своєю державністю?

Якщо бути до кінця щирою і відвертою, то це ж ніщо інше як ще один мій хабар Кремлю за вступ на президентську пАсаду в Україні. Але ж невже ви мені цього, після всього, що я вже зробила, не пробачите, адже заради вас, дорогі мОї, стараюся, заради вас, мої любі проросійськи налаштовані виборці Центральної та Східної України.

Хіба кому ще не зрозуміло, що це ж я так намагаюся вислужитися перед Кремлем, аби отримати звідти санкцію на президентство в Україні. Мій конкурент в цьому - Янукович, якого я маю перемАгти. І я Абов'язково переможу, адже для Путіна та Мєдвєдєва, я вже гАтова зробити все, навіть те, про що не прийнято казати вголос. Адже я - жИнка.

Апоненти закидають, що моє "крутіння попою" перед кремлівськими карликами перейшло всі межі пристойності. Які ж вони покидьки! Це просто брехня! Ні, ще не перейшло! Я гАтова на значно більше. Я все для них зроблю, чого тільки не забажають.

Я дуже прошу , допоможіть мені. Ви запитаєте, як? Просто продаваймо Україну, просто зраджуймо її на кожному кроці свого життя так, як це роблю я. Просто президентський пост для мене має найвищу цінність, у порівнянні з якою український Нафтогаз, вся ГТС країни, якісь національні інтереси - нічого не варті дрібниці. Бачите, наші інтереси повністю збігаються! Просто допоможіть мені, підтримайте, і я стану вашим президентом - намісником Кремля в українській столиці, московським губернатором України, керуючою державою від Газпрому.

З любов'ю до РАсії, завжди Ваша - просто Юля".
21.03.2009


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_965.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_965.php on line 142

Warning: file(./comments/cart_965.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_965.php on line 142


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_965.php on line 145


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64