Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

"Поженусь за райдугой,
Злечу по-під хмарами,
Передам по радіо:
"Прощай, рідна Батьківщино."
/ВВ/


Весна прийшла, та, на жаль, не вгамувала, як в тій пісні. Навпаки - лишень роз'ятрила душу.

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом.

Очевидний шлях до цієї райдужної і, здавалося б, безальтернативної перспективи відкрила тріумфальна перемога Помаранчевого Майдану, що прославила державу на весь світ, як жодна інша подія в новітній історії країни. Але ж треба було такому статися - все хряснуло, розбилося вщент.

Віктор Ющенко, який став у ту буремну пору справжнім лідером нації, що зумів консолідувати навколо себе всі патріотичні сили країни, об'єднати людей здорового глузду й доброї волі, на вибореній для нього президентський посаді вчинив чимало такого, за що заслуговує на нищівну критику. Особливо - з боку своїх же прихильників, "маленьких українців", рушійної сили Помаранчевої революції.

Хоча б, приміром, за те, що замість того, аби у підходящий для цього момент віддати належне запеклим ворогам української державності, придушувачам свободи і демократії, сепаратистам та фальсифікаторам, народний Президент сам дбайливо заходився навколо процесу повернення монстрів на політичну арену з небуття, куди вони були відправлені волелюбними українцями - створив в країні максимально сприятливі умови для їхнього майбутнього реваншу. Тих, кого Майдан викинув на смітник історії, Віктор Андрійович по-батьківськи турботливо і пестливо поставив на ноги, й здувши пил та обтрусивши бруд, урочисто запросив до святкового столу.

Тож замість заслужених тюрем бандюковичі отримали цілковиту реабілітацію й, користуючись перевагами ненависної ними свободи слова та невиправданою толерантністю з боку демократичної влади, проторували собі дорогу до парламенту.

Так, Ющенко як політичний і державний діяч, на превеликий жаль для довіривших йому країну виборців, виявився занадто толерантним, м'яким і доброзичливим до своїх опонентів - "не розчавив", що називається, "гадину". Але ж хіба такі якості не вказують на високу моральність і демократичність лідера? Чи не через це, до речі, він тепер і потерпає, а з ним - вся країна?

Але найприкрішими видаються ті його прорахунки, яких він припустився в обраній ним лінії поведінки у взаєминах зі своїми союзниками - як правдивими, так нехай і умовними, тимчасовими. Зокрема, від альянсу з Тимошенко заради державних інтересів можна було досягти значно більшої користі, аж до "перевиховання" Юлії Володимирівни в національному дусі, прищеплення їй української ідеї, залучення до патріотичного табору політиків, вироблення в неї державницького мислення, зміцнення євроатлантичної орієнтації. Може така політика "приручення" і унеможливила б демонстровані зараз Леді Ю кульбіти в напрямку Москви, її безсоромні канкани та інші непристойні вибрики на потіху Росії й сором Україні, що відбуваються під гучні оплески Кремлівських господарів та прокляття патріотичної української спільноти.

Одначе з огляду на попередників Віктора Андрійовича, а надто - ймовірних наступників, попри всі його недоліки він є і, вочевидь, ще тривалого часу залишатиметься найкращим Президентом України. Бо саме Ющенко визначив правильні орієнтири для країни і рушив її в потрібному напрямку. Саме його політика як нікого з інших президентів була спрямована на відродження українства, зміцнення демократії, утвердження свободи слова, побудову громадянського суспільства, розвиток ринкової економіки та запровадження багатьох інших засадничих речей, без яких неможливий поступ держави вперед та її успіх як на внутрішній, так і зовнішньополітичній арені.

Тим часом в електронних і друкованих ЗМІ українцям вже нав'язують Ющенка як людину не те що незрозумілу, буцімто цілковито відірвану від реального життя-буття, суспільних настроїв та прагнень українців, а взагалі відкрито висловлюються про Віктора Андрійовича як людину неадекватну, яка не заслуговує бодай найменшої поваги, таку, яка не варта жодної іншої реакції, ніж крутіння пальцем біля скроні.

Примітно, що найбільш заповзято це роблять навіть не стільки регіонали-шуфричі, скільки колишні побратими по "помаранчевому табору", вчорашні союзники Президента - томенки, портнови, писаренки, луценки, жванії, мартиненки тощо.

Найзагрозливішою тенденцією в чудернацькій грі кольорів української політичної палітри нині є, здавалося б, неймовірне сполучення біло-блакитного з біло-червоним, що утворює пекельну для України гаму.

Тому, не знаю як для кого, а особисто для мене, приміром, кожен новий день зараз - це прощання з країною, тією, яку я хотів бачити, якої прагнув як українець. Україну не лише для українців - для всіх, але неодмінно - УКРАЇНСЬКУ! Державу з відродженою національною історією й пам'яттю, Україну сильну і не від кого незалежну як у внутрішній, так і зовнішній політиці. Україну в НАТО та ЄС з твердо гарантованим суверенітетом і національною ідентичністю, зі своїм надійно захищеним політичним, територіальним, культурним, власне, життєвим простором.

Чим далі, тим очевидніше стає, що попереду - щонайменше 10 років руїни. Чи переживе її країна? Чи можна бути впевненим, що вона колись оклигає від майбутнього лихоліття? А якщо так - то якою вийде з цієї національної драми, та ні - трагедії, яка з кожним днем стає все ближчою: в якому статусі, з якою назвою і під яким прапором?

Чи не перетвориться вона на УРСР? Чи не стане губернією в складі РФ або ж адміністративно-територіальним утворенням з символічною автономією в складі Союзу Слов'янських Держав разом з "братніми" Росією та Білоруссю?

Чи є межа національному приниженню, підготовленому для моєї країни януковичами, тимошенками, литвинами, симоненками? Наскільки боляче вони зроблять моїй країні і якою глибокою виявиться рана? Як сильно буде знівельовано національну ідентичність українців за їхнього панування в країні?

Найжахливіше, що відтепер вже особливої різниці немає - чи буде нею правити президент-рецидивіст, чи колишня "помаранчева принцеса", що стрімко й легко перекваліфікувалася на "кремлівську куртизанку".

І від першого, і від другої - буде одне суцільне горе. Адже вони вже давно змагаються один з одним, хто дужче вислужиться перед Кремлем, хто більше русифікує й радянізує країну, наближаючи її в такий спосіб до відповідних політико-ідеологічних, соціальних, моральних стандартів Росії, готовлячи Україну для офіційної державної злуки з РФ.

"Всесвіте пронозливий,
Відкрий правди трішечки,
Чи мене не вистачить
Загинути повесні."
/ВВ/
13.04.2009

Читай також:

Раби, підніжки, грязь, совки!

Цьогорічне відзначення Дня дурня у Верховній Раді надовго запам'ятається українцям - воно увійде у літопис новітньої історії України черговою ганебною сторінкою. Першого квітня 2009 р. депутати відтягнулися що називається "від душі", "на всі сто" та ще й з лишком! Проявили не лише маніакальну ненависть до Президента України Віктора Ющенка, наблизивши дату президентських виборів, але й переконливо засвідчили свою безнадійну "совковість", затвердивши постанову про святкування 26 червня 90-річчя від дня утворення комсомолу України. "За" проголосував 251 народний ДЕГЕНЕРАТ. >>>


Словничок для "просто" Юлі,
або
Цей жахливий, жахливий, жахливий мАсковскій акцент

(ДОПОВНЕНО)

Прослуховуючи промови прем'єр-міністра України, лідерки БЮТ Юлії Тимошенко, мимоволі звертаєш увагу на численні й постійно повторювані нею ті ж самі словесні огріхи, мовні ляпи. Вербальні вихиляси, якими Леді Ю вперто й невтомно ошелешує публіку, давно набули ознак "хронічної хвороби", яка лишень дедалі прогресує: перспективи на одужання й близько не проглядаються. >>>


Леді Ю: "ориентация - север!"

Як би це не було прикро, але доводиться з превеликим сумом констатувати, що теперішня політика українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко підтверджує найгірші припущення та найтривожніші очікування. Різка, на 180 градусів зміна курсу нині видається доконаним фактом, як стали ясними і справжні стратегічні цілі, що переслідуються Леді Ю. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


Частина ІІІ: Майбутнє.net
ЧАСТИНА - ІІI

МАЙБУТНЄ. NET

(перші дві частини дивись тут)
Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_992.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_992.php on line 231

Warning: file(./comments/cart_992.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_992.php on line 231


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_992.php on line 234


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64