Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ПРО АВТОРА

Автор  сайту СПЕЦКОР - МАЗУР Олексій Миколайович

МАЗУР Олексій Миколайович.

Дата і місце народження - 29 грудня 1976 року, м. Дніпропетровськ.

З 1983 по 1993 рік навчався в середній школі № 112 обласного центру.

У 1998 році закінчив Дніпропетровський державний університет і отримав диплом спеціаліста-політолога.

З 1998 по 2000 рік - редактор відділу новин обласного державного радіо. Має подяку у трудовій книжці.

Запис про Подяку в трудовій книжці журналіста О. Мазура (облрадіо, 1999 рік)

Працював кореспондентом регіональної газети "Сільські новини", видання обласної ради профспілок "Позиція".

З листопада 2000 р. по червень 2001 р - висвітлював місцеві події для украінської редакції радіостанціі DEUTSCHE WELLE. Протягом цього часу робив інформаційні повідомлення для програми НОВИНИ З УКРАЇНИ, в тому числі - про хід Всеукраїнської акціі УКРАЇНА БЕЗ КУЧМИ в Дніпропетровську.

З грудня 2002 року - член Національної спілки журналістів України.

З січня 2002 по березень 2004 р. працював кореспондентом в опозиційній до кучмівської влади місцевій газеті "ЛИЦА".

Січень-лютий 2004 - початок реалізації власного Інтернет-проекту "СПЕЦКОР".

Учасник церемонії самовисування Віктора Ющенка в кандидати на Президентську посаду, що відбулася на Співочому Полі в Києві, 04.07.2004. Номер перепустки в сектор для преси - 178.

Під час Помаранчевої революції - активний учасник жовтогарячих заходів на Дніпропетровщині. Висвітлює події місцевого руху опору кримінальній тиранії на сайтах "СПЕЦКОР", "Днєпр-Інфо", "Сила народу". Матеріали з посиланням на першоджерело - "СПЕЦКОР" - передруковують регіональні опозиційні друковані видання.

"Якщо у Львові бути помаранчевим було природно, у Києві - весело, то в Дніпропетровську - страшно. Але тоді не думалося про це... Молодий журналіст О. Мазур, один із небагатьох, хто сміливо і об'єктивно висвітлював помаранчеві події в місті на сайті "Сила народу", - голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України Леся Степовичка, літературно-мистецький та публіцистичний часопис "Січеслав" №3-4, січень/червень 2005, с 3, "Революція скінчилася? Хай живе революція!"

Журналіст також має публікації в низці обласних видань: "Бористен", "Січеславський край", "Популярная газета", "Зоря", "Днепровская правда", "Батьківщина", "Отава" та інш.

З січня по серпень 2005 р. був регіональним кореспондентом всеукраїнського видання "Народне слово" - друкованого органу Української Народної Партії.

З весни 2005 року по березень 2006 р. та з вересня 2006-го і по лютий 2009-го співпрацював як репортер з обласним громадсько-політичним виданням "Батьківщина" одноіменної партії.


Всеукраїнські та регіональні газетні видання й журнали,
в яких друкувалися матеріали автора сайту

Автор має публікації в Інтернет-виданнях:
"Народна правда" (один з проектів "Української правди");
"ТелеКритика.ua";
"Майдан";
Громадський портал "За Україну!";
"Український погляд" ("Українська інформаційна служба");
"Українська правда";
"ТЕКСТИ.org.ua";
"Історична правда" (УП);
"УНІАН. Права людини";
"Чемпіон" (спортивний сайт УП);
"Дурдом.in.ua";
"Мій Кореспондент.net";
"Politiko"
"Репортажист"

ТелеКритика

Український погляд

Пульс громадянського спротиву України

Блог Олексія Мазура на Кореспонденті.netБлог Олексія Мазура на Кореспонденті.net

Громадський портал

Українська правда

Олексій Мазур для Чемпіона Дурдом.in.ua УНІАН. Права людини
ТЕКСТИ Історична правда

Репортажист

Делегат XV звітно-виборної конференції (23.11.2006) Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.

06.06.2007 р. нагороджений Грамотою ДОО НСЖУ "За журналістську сміливість".

В грудні 2008 року стаття автора персонального сайту "БУХЕНВАЛЬД... НА ДНІПРІ? ЗУПИНІМО СЛОВ'ЯНСЬКИЙ РАСИЗМ!" здобула друге місце в номінації найкраща Інтернет-публікація конкурсу "Екологія мови на підтримку розмаїття культур", що проводився в Україні серед журналістів і редакторів друкованих та електронних ЗМІ, радіо і телебачення в рамках проекту Східно-Європейського Інституту Розвитку "Діалог зі ЗМІ - ключ до діалогу різних культур" за підтримки Посольства Королівства Норвегії.


Диплом про здобуття другого місця в номінації "Кращі публікації в Інетрент-ЗМІ" конкурсу "Екологія мови на підтримку розмаїття культур". Разом з членами журі свої підписи поставили посол Королівства Норвегії в Україні п. Олав Берстад та голова правління Східно-Європейського Інституту розвитку п. Мрідула Гош.

http://narodna.pravda.com.ua

У лютому 2009р. стаття Олексія Мазура "Україна, яку ми втрачаємо" на "Народній правді" була визначена редакцією "НП" кращою поточною публікацією і занесена в рубрику "вибір редакції". У такому статусі матеріал перебував до кінця травня.

Лінк на Народну Правду

Лінк на Народну Правду

22.04.2009 "Українська правда" вперше надрукувала надісланий на редакційний e-mail автором персонального сайту "СПЕЦКОР" матеріал "Русский стиль" українського телеефіру".

Українська правда про <русский стиль>
ПРО "РУССКИЙ СТИЛЬ"
УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕЕФІРУ

Стаття Олексія МАЗУРА <Русский стиль українського телеефіру> на УП

Олексій МАЗУР для УП
НЕСКОРЕНІ та НЕПРИМИРЕННІ
Олексій МАЗУР для УП:

Українська правда про легеневу чуму української політики
про ЛЕГЕНЕВУ ЧУМУ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ
Олексій Мазур для УП


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП"), була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди". Гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>

Олексій Мазур став блогером "ZaUA.org"

Прапор Дніпропетровщини
За Україну!

6 травня 2010 року редакція громадського порталу "ZaUA.org" надала автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" Олексію Мазуру право вести свій блог. Протягом тривалого часу до цього Інтернет-автор був активним дописувачем патріотичного веб-ресурсу.

Блогери громадського порталу ZaUA.org

Після припинення існування сайту через брак фінансування, яке здійснювалося очолюваною народним депутатом В'ячеславом Кириленком партією "За Україну!", редакція громадського порталу самотужки запустила проектТЕКСТИ.org.ua, перенісши туди архіви "ZaUA.org". Олексій Мазур продовжив свій блог на новому ресурсі.

В жовтні 2010 року автор сайту "СПЕЦКОР" відкрив блог в політичній соцмережі Політична соціальна мережа.

З 08.11.2011 – блогер першого українського медіа-таблоїду “Дуся“.

Народні блоги Народні блоги. Віибір редакціїПідприємців занесено на «чорну дошку»,
а МВС перетворено на НКВД?

УНІАН. Права людиниОлексій Мазур
Олексій Мазур, [26.11.2010 15:00]Народні блоги /один з Інтернет-проектів Української правди/ Народні блоги. Вибір редакції


Кореспондентські посвідчення та прес-картка члена Національної Спілки журналістів України; мандат делегата XV звітно-виборної конференції обласної організації НСЖУ, значок члена Спілки

06.06.2013 написав заяву про вихід з НСЖУ:

«Голові ДОО НСЖУ
Ковальчуку О.
секретаріату ДОО НСЖУ

Мазура О.

Заява

Повідомляю про свій вихід з НСЖУ. Мені з вілкулами на чолі ДОО НСЖУ та іншими бандюковичами з Секретаріату й Спілки загалом - не по дорозі. ЗЕКА - ГЕТЬ!».

Щирий українець. Національно свідомий. Позапартійний. Назавжди непримирений до ворогів Української ідеї, демократії й свободи слова. Переконаний: "РАЗОМ НАС БАГАТО - НАС НЕ ПОДОЛАТИ!", "СХІД і ЗАХІД РАЗОМ!", "СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ!".

З літа 2007 року хворий на інсулінозалежний цукровий діабет I типу.
06.04.2009 згідно з висновком медико-соціальної експертної комісії отримав статус інваліда ІІІ групи.


Шприц-ручка "ФлексПен" для підшкірних ін'єкцій "короткого" інсуліна "НовоРапід"
та в пеналі - шприц і картридж з інсуліном довготривалої дії "Лантус"

Тел. хатній: 056 763-67-78
Тел. моб.: 066 449-70-21.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64